Komponenta (konkretne DataGrid) a Moduly

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Dobre odpoledne,

nikde na foru ani na webu jsem nenasel resit problematiku vzajemne zavislosti modulu a komponent, proto se ptam tady.

Paklize mam app rozdele na dva moduly (Admin,Front) a ve slozce app je slozka componets ktere obsahuji jednotlive komponenty (ted mluvim konkretne o DataGridu). Jak docilim toho aby se mi komponenta do modulu korektne nacetla.

Jde o to ze ladenka mi ted hlasi

Class 'AdminModule\DataGrid' not found

cili, ze v namespacu AdminModule vyhledava classu datagrid, coz samozrejme skonci neuspechem pac datagrid je AM jakoby nadrazeny.

resenim by teoreticky bylo preddefinovat datagridu namespace defaultne na AdminModule coz mi nepripada zrovna koser.

Hlavni otazka teda je – jak docilit nacteni datagridu (ci obecne komponenty) do daneho modulu ?

jeste doplnim ze pouzivam nette 0.9-dev a php 5.3

dekuji za kazdou odpoved.

Editoval pilec (18. 12. 2009 0:10)

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Mohl bych tě poprosit o toto:

Prosím, v případě vyřešení problému samotným zakladatelem tématu, o popsání řešení jako nové odpovědi (pro příchozí z vyhledávání), nikoli pouze editací, ztrácí se tím přehlednost a dotaz vypadá jako nezodpovězený a nevyřešený.

Díky. :)

Jan Endel
Člen | 1016
+
0
-

Ha! stačilo se pořádně podívat na příklady ono samospasne „\“ pomohlo ⇒ \DataGrid :)

P.S.: pardon, mohla za to moje vrozena programatorska lenost :). Polepsim se.

Editoval pilec (18. 12. 2009 0:11)