Nittro: zakáz změny url v page.load()

petrholub
Člen | 1
+
0
-

Ahoj!
~ velké díky za Nittro, teprve s ním začínám, ale zatím super! ~
Při změně selectu používám vlastní js, kde používám metodu Page.open(url[, method[, data[, context]]]) a link na signal s parametry. Problém je, že se mi přepíše url (?do=...).
Rád bych to zrušil.
Dokumentace říká, že přes context metody Page.open, ale už si nevím rady. Nebo mám něco blbě nakonfigurované a url by se mi měnit defaultně neměla? Nebo mám použít úplně jiný přístup? :)
Díky!

jahudka
Člen | 71
+
0
-

Ahoj, nakonfigurované to máš dobře, page.open() defaultně URL měnit má; pokud to chceš zakázat pro konkrétní request, uděláš to pomocí parametru history v argumentu context, třeba takhle:

di.getService('page').open({link zpracuj!}, 'POST', { data: 'data' }, { history: false });

Kritický je to { history: false } na konci. Podobným způsobem můžeš zakázat defaultní animace (transition: false) nebo naopak vyvolat jiný animace než defaultní (transition: '.selector') a ještě spoustu dalších věcí :-)

Jinak Nittro má teď nový fórum, tak kdyžtak příští dotazy pošli spíš tam, tady nejsem moc často a snadno mi tu věci uniknou.. https://forum.nittro.org dík :-)

Editoval jahudka (18. 10. 2018 14:22)