Forms Replicator – snippet items uvnitř snippetu modals

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

Zdravím,

narážím na podivný problém při snaze invalidovat snippet items po přidání nebo odebrání Dynamic kontejneru.

zápis je následující

{snippet modals}
	{form myForm}
		{snippet items}
		{/snippet}
	{/form}
{/snippet}

Vzhledem k snippetu uvnitř formu mám také

public function renderDefault(){
	$this->template->form = $this['myForm'];
}
//zkoušel jsem ho předat už v action* ale žádná změna

S tím, že mám například handleEdit

public function handleEdit($id)
    {
        $this['myForm']->setDefaults($defaults);

        $this->payload->idModal = 'myModal';
        $this->payload->isModal = true;
        $this->redrawControl('modals');
    }

a poté mám klasickou funcki reloadItems, ve které je pouze $this->redrawControl('items') a tuto funkci si předám do formuláře a následně ji předám jako callback

$items->addSubmit('addItem', 'Přidat')->setValidationScope(false)->addCreateOnClick(true, $reloadItemsCallback);

Podivnost vzniká vtom, že když si zavolám daný handleEdit poprvé, tak se mi zobrazí form, hodnoty jsou pěkně vyplněny a dynamic funguje bez problému. Když ale modal zavřu a znovu zavolám handleEdit, tak se mi formulář opět zobrazí, ale dynamic nefunguje. Podle konzole, vrací snippet–items správný obsah, ale zkrátka se nepřekreslí.

Kdyby to bylo tím, že je ten snippet uvnitř jiného snippetu, tak to chápu, ale jelikož se na poprvé snippet modals také překreslí a následně se v něm umí překreslit i snippet items, tak nechápu proč to napodruhý pokus nejde.. Zkoušel jsem i snippetArea, ale také nepomohlo. Nemáte někdo zkušenost ?

Edit:
stejně tak, nefunguje napodruhé ani toggle prvků.

Editoval kleinpetr (24. 5. 2018 12:36)

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

Tak problem byl v tom, ze jsem pro otevirani modalu mel napsane rozsireni, ktere delalo appendTo na body a az pote jej otevrelo. Asi jsem to v minulosti z nejakeho duvodu takto resil, kazdopadne to funguje.