Routa na odlišný modul

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Zdravím,
mám „front“ část webu normálně bez jakéhokoliv modulu a „back“ část v modulu Admin.
Přešel jsem na 0.9.2 a zlobí mne tyto dvě routy:

// Add general route
$router[] = new Route('<presenter>/<action>/<id>', array(
	'presenter' => 'Default',
	'action' => 'default',
	'id' => NULL,
));

// Admin
$router[] = new Route('administrace/<presenter>/<action>/<id>', array(
	'module' => 'Admin',
	'presenter' => 'default',
	'action' => 'default',
	'id' => NULL,
));

Předtím jsem měl admin routu v boostrapu a standartní routu ve funkci, kde se spouštělo připojení k databázi a zaroutovaly se další modely. V 0.9.1 mi to fungovalo tak, že normální stránky měly tvar presenter/action/id a administrace měla administrace/presenter/action/id.

Nicméně po upgradu na 0.9.2 se aplikace chovala jakoby žádný frontend neexistoval a rovnou přesměrovávala do administrace (díky tomu, že administrační routa předcházela té standartní). Když jsem je prohodil, všechno funguje, akorát administrace má místo očekávaného administrace/… tvar
admin.presenter/…

Poradili byste mi řešení tohoto problému nebo mám celý fronend přepsat do modulu?

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

Prohoď pořadí těch rout. :) (routa pro admin první, front druhá)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Zkoušel jsem, výsledkem je jako by front vůbec neexistoval. (Nette přesměrovává požadavek na root přímo na modul administrace, link ve tvaru {plink :Default:} směřuje taky na modul administrace.

Tomik
Nette Evangelist | 485
+
0
-

Pokud se nemýlím nelze mixovat ne-modulovou část, a modulovou část aplikace. Prostě celé to musí být v modulech. Přidej té „front“ části aplikace např. modul Front.

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

V 0.9.1 to šlo :D
No dobře, ale to vyžaduje předělání adresářové struktury že? (nechci zatím používat novou, stará mi vyhovuje více)

Editoval gmvasek (28. 11. 2009 13:14)

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Tak po předělání adresářové struktury a přejmenování presenterů vše funkční :)
Děkuju za rady.

stpnkcrk
Generous Backer | 189
+
0
-

A použil jsi nakonec modul Front nebo ne? Já mám totiž pocit, že lze bez problému „míchat“ alone a module presentery.

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Použil jsem Front.