Po ajaxizaci formuláře přestane fungovat jquery

Thommie
Člen | 32
+
0
-

Ahoj,

mám tento formulář ve foreach:

<div class="kosik-wrapper">
{snippet kosik-wrapper}
	{snippet vsechny-polozky}
		{foreach ...}
			<div class="zmena_poctu js-zmena-poctu">
				{form formZmenaPoctu id => "frm-formZmenaPoctu_".$pol->id}
					<button type="submit" name="button_add" class="button secondary no-outline js-zmena-poctu-btn-kosik">

					{snippet zmena-poctu-kosik-$pol->id}
						<input type="text" class="text-center input-group-field js-pocet-input" name="pocet" value="{$pol->pocet}">
					{/snippet}

	    			<button type="submit" name="button_remove" class="button secondary no-outline js-zmena-poctu-btn-kosik">
				{/form}
			</div>
		{/foreach}
	{/snippet}
{/snippet}
</div>

a potřebuji ho odesílat ajaxem. Třídu ajax mám v presenteru $form->getElementPrototype()->class("ajax");. Mám nalinkované všechny potřebné js.

Ajax normálně funguje, odesílá se a snippet se správně přepisuje, ale potíž je v tom, že mi přestalo fungovat jquery pomocí něhož měním počet v inputu (.js-zmena-poctu-btn-kosik).

$('.kosik-wrapper').on('click', '.js-zmena-poctu-btn-kosik', function() {
		var inp = $(this).closest('.js-zmena-poctu').find('.js-pocet-input');
		var akce = $(this).data('addremove');
		var stara_hodnota = inp.val();

		//stanovení nové hodnoty
		if(akce == 'add') {
			inp.val(++stara_hodnota);
		} else {
			if(stara_hodnota > 1) {
				inp.val(--stara_hodnota);
			}
		}
	});

Ve chvíli, kdy z fomuláře odeberu .ajax, tak se jquery rozběhne. Vím, že potřebuji obalit všechno do snipetu a pak ještě do jednoho a jquery událost zavěsit nad všemi snipety (.kosik-wrapper), ale ani to nepomáhá. zvláštní je, že už v této šabloně jeden ajax mám a s tím funguje jquery dobře, poté, co jsem událost změny počtu zavěsil na rodičovský prvek nad snipetty, ale nechápu, proč nefunguje toto.

Neměl by někdo nějaký tip?

Díky za pomoc

Editoval Thommie (11. 4. 2018 23:00)

Thommie
Člen | 32
+
0
-

teď mi došlo, že když se odešle formulář ajaxem, tak se nestihne jquery provést :)). Neexistuje nějaký způsob, jak pozdržet odeslání ajaxem? Jinak provedu zvýšení počtu na serveru, ale jen pro zajímavost.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Zkus to navazal na event form:submit