Webhosting pro Nette – na co je dobré si dát pozor?

ales.k
Člen | 6
+
0
-

Ahoj,
hledám vhodný hosting pro Nette projekt menší až střední velikosti.
Vzhledem k možnosti SSH a composeru se mi zatím líbí tento: https://www.onlinehosting.cz/…ng-nette.htm

Máte nějaký jiný tip?
Nebo vás napadá důvod, proč by výše zmíněný hosting mohl být třeba špatnou volbou?

Díky za všechny příspěvky :-)

JZechy
Člen | 161
+
+2
-

@ales.k Já bych se teda od VPSky k webhostingu už nevrátil. Člověk si s tím může dělat co chce, ssh, composer žádný problém…

Nejposlednější web mám na VPSce u Forpsi za 25Kč/měsíc, návštěvnost týdně v desetitisících a lítá to jak z praku :)

Ono třeba právě na hostingu to v jednom kuse křičelo na vyčerpaný limit PHP procesů (což mají i zde), a to zpomalení kolikrát zabrzdilo i ty nejjednodušší úlohy.

Editoval JZechy (2. 4. 2018 20:49)

IJVo
Člen | 38
+
0
-

@JZechy Jakou šablonu OS na tom VPS Forpsi nejlépe použít pro projekt s Nette a MySQL?

neznamy_uzivatel
Člen | 115
+
0
-

Zrovna composer na produkci ani moc důležitý nebude, ne?

andros
Člen | 145
+
0
-

Pokud mas vendor verzovany v Gitu, tak composer na produkci nepotrebujes. Ja osobne složku vendor neverzuji, takze potrebuji nejak ty balicky nahodit a aktualizovat.

Jinak osobne doporučuji blueboard.cz . Da se nezavazne vyzkouset.

GEpic
Člen | 562
+
0
-

neznamy_uzivatel napsal(a):

Zrovna composer na produkci ani moc důležitý nebude, ne?

Jedna věc je copy / pastovat malé projekty / webovky, druhá věc je pracovat na něčem větším, pak se hodí toto

ales.k
Člen | 6
+
0
-

…jak píše andros – ve vendoru můžu mít spoustu balíčků, které pak přesouvat přes FTP na hosting může docela trvat, takže když má člověk composer na serveru, tak si to stáhne rovnou na server.

..a jak píše GEpic – o CD/CI na GitLabu přemýšlím, protože tam mám private repo a pěkně se s tím pracuje, ale ještě jsem neměl čas to rozchodit dohromady.
Jinak pokud by někdo řešil deploy a chtěl by něco jendoduchého, tak doporučuju PHPloy, který ve spolupráci s gitem funguje dobře a dá se s ním jednoduše nasazovat přes FTP a umožňuje dost užitečných nastavení. (hlavně dovede podle commitů poznat, co se v projektu změnilo a pak uploaduje jen to, co je potřeba).

Editoval ales.k (1. 5. 2018 20:23)