Datagrid – vlastni renderovani tr

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

Zdravim,

prosel jsem letmo diskusi ohledne ublaboo datagridu, ale nikde jsem nenasel moznost vlastniho generovani <tr>
Jde mi o to, ze ho potrebuju rozsirit o nejake data-tagy a ondrag.. tagy. Ve finale potrebuji nasledujici funcknost.

Seznam polozek, ktere mohou mit duplicitni nazvy, dejme tomu treba nazvy zemi,

Ceska republika
cr
czech republic

kazdy tento zaznam predstavuje jeden radek, a ja potrebuji vytvorit moznost slouceni, nejprve me napadlo udelat multiAction, kam jsem chtel dat vzdy seznam vsech polozek, a takze by user vybral ze sznamu, ke ktere polozce to chce sloucit, jenze tam jsem musel projit vsechny zaznamy a v kazdem pruchodu pridat addAction() kam se mi ale nepodarilo vlozit do atributu href id zrovna nacitane polozky.. Tak me napadl drag&drop, jehoz reseni mam pripravene, jen nevim, jak mohu tag rozsirit o sve vlastni atributy..

Nebo mi nejake lepsi reseni unika ? Diky

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

@CZechBoY aplikuje se i na th, opravdu se nedaji pridat attributes k tr ?

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

aha, já myslel že chceš dávat atributy k buňkám…
https://ublaboo.org/datagrid/row dole je row callback

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

@CZechBoY No ono by to asi stacilo, ale blby je, ze se ty atributy pridaji i k th. Tenhle callback jsem na tr zkousel, ale po pridani addAttributes() mi ty atributy neprida…

$grid->setRowCallback(function ($item, $tr) {
            $tr->addAttributes([
                'draggable' => 'true',
                'ondragstart' => 'startDragItem(event)',
                'ondragend' => 'stopDragItem(event)',
                'ondragenter' => 'dragEnterTarget(event)',
                'ondragleave' => 'dragLeaveTarget(event)',
                'ondragover' => 'dragOverTarget(event)',
                'ondrop' => 'dropToTarget(event)',
            ])->addClass('dropArea');
        });
    }
CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

A kdy ten callback nastavuješ?

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

na konci, classu prida, ale ostatni attrs ne

Editoval kleinpetr (23. 2. 2018 11:33)

Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

@kleinpetr Pokud je tam bug, můžeš poslat PR. :) :)

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

@PavelJanda koukam, ze uz se toho nekdo ujal :)

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

@PavelJanda Prosimte, jeste bych mel dotaz, kdyz se snazim vytvorit grid pres Multiplier, tak kdyz mu nastavim parent jako $this, tak mi tracy hodi, ze ta komponenta uz parenta ma, kdyz mu dam jako parent null, tak funguje.

Pavel Janda
Člen | 977
+
0
-

@kleinpetr No a ten dotaz? :)

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

@PavelJanda uz asi ok, nejak jsem nechapal souvislosti, i to, ze jednou musim dat return $grid, jidny ne,

ted mi doslo, ze tim, ze mu dam parent, tak ho pripoji automaticky, proto nemusim returnovat. Akorat jsem mel za to, ze podle $name uklada session, ale asi ne, jak mohu pripadne zmenit session ? Jde mi o neco takoveho

$grid = new DataGrid(null, ($this->productEntity ? $this->productEntity->getId() : 'all'));

Nicmene, ty uz jsi mergnul to PR ohledne tr ? A co ty ikony ? vidis to nejak realne, ze by se udelal nejaky ten flag na typ font awesome ?

Editoval kleinpetr (26. 2. 2018 13:05)