Routování totožných statických stránek

Sitole
Člen | 39
+
0
-

Dobrý podvečer,
aktuálně tu řeším problém, jak správně odkazovat na statické stránky. Webové stránky jsou interaktivní, ale mám zde asi pět stránek, které jsou totožné, ale mají pouze jiný obsah stejného bloku, přesněji divu. Řeším jak na takové stránky správně odkazovat a ušetřit si psaní. Napadlo mě udělat společní presenter například „StaticSites“ a těm dát pohledy „Contact“, „About“, „Security“ (Jednoduše řečeno názvy stránek). Poté v routeru při zadání adresy example.com/contact volat „StaticSites: Contact“ a podobně. Nevím zda je to pro můj příklad optimální řešení, ale je to jediné co mě napadlo, tedy krom toho pro každou stránku z výše vyjmenovaných tvořit vlastní presenter, což se mi zdá jako zbytečné psaní a možný i výpočetní výkon.

CZechBoY
Člen | 3608
+
+1
-

Muzes to vse udelat jako jeden presenter a jednu akci, menit stranku muzes pres parametr, dejme tomu id stranky.
Jednodussi by pro tebe asi bylo zneuzit vice render metod a vlastni layout pro presenter. Odkazovat pak v ramci stejneho presenteru muzes jen na akce – tzn. n:href=kontakt