Upload souboru z mobilní aplikace

Polki
Člen | 553
+
0
-

Zdravím všechny Nette mágy,
mám dotaz, na který snad někdo z Vás bude vědět odpověď a sdělí mi ji. Před časem jsem si udělal web aplikaci běžící na NetteFramework. Dnes jsem se rozhodl k ní udělat mobilní aplikaci, ale jelikož jsem začátečník a na tomhle se učím, tak jsem došel k problému.

Ve webové aplikaci když chci přes formulář nahrát obrázek, tak není problém. Nette to má dost dobře vychytaný.

Problém nastává, když chci tento obrázek nahrát přes mobilní aplikaci. Obrázek se mi v mobilní aplikaci načte a odešle přes POST požadavek do připraveného presenteru, který by jej měl uložit. Když však parametr z POST, vekterém by měl být uložený obrázek zkusím zkonvertovat pomocí Image::fromString() – (jelikož si myslím, že se poslal obrázek ve formátu string, jelikož když jsem nad ním chtěl volat metodu toImage() z třídy UploadControl, pokud se nepletu, tak mi vyhodilo Nette vyjímku „Call to a member function toImage() on string“)

Pokud tak aleudělám a snažím se načíst obrázek ze string, tak mi Nette vyhodí vyjímku „Data is not in a recognized format“

Prosím o pomoc. :)

Polki
Člen | 553
+
+1
-

Vyřešeno!!! Jsem totiž pako. Místo obrázku jsem posílal pouze jeho jméno. Díky a zatím čuss.