kompatibilita nette s php 5.3

Leodiruk
Člen | 7
+
0
-

Zdravím,
chtěl bych se optat jaká verze nette je ještě kompatibilní s php 5.3 (přesněji 5.3.10–1ubuntu3.21). Chci nasadit nette na server, který právě jede na PHP 5.3. Problém je, že mi to vyhazuje po zadání domény error 400 a když jdu bez .htaccess a přecházím rovnou do složky www, tak mi vyskočí „Internal Server Error“ 500. Pro doplnění funguji na Linuxovém hostingu.

Nahrával jsem to tam i podle návodů (smazat obsah temp, přístupová práva atd.). Zkoušel jsem také přes composer změnit verzi z 2.4 na 2.3.

Nesetkal se někdo s tímto problémem? Jestli by mi mohl někdo poradit jak ho vyřešit?

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

2.3jka nefunguje?

Podľa nette/sandbox by mala fungovať

https://github.com/…omposer.json

Respektíve, aký balík 2.3 si tahal cez composer?

Editoval iNviNho (29. 5. 2017 16:12)

matopeto
Člen | 395
+
0
-

Pozri do logov co sposobuje tu 500, mozno to bude nejaka ina hlupost, napr prava na zapis do nejakeho adresara alebo tak :)

Leodiruk
Člen | 7
+
0
-

matopeto napsal(a):

Pozri do logov co sposobuje tu 500, mozno to bude nejaka ina hlupost, napr prava na zapis do nejakeho adresara alebo tak :)

Problém je, že v logu se nic neobjevuje

Leodiruk
Člen | 7
+
0
-

iNviNho napsal(a):

2.3jka nefunguje?

Podľa nette/sandbox by mala fungovať

https://github.com/…omposer.json

Respektíve, aký balík 2.3 si tahal cez composer?

Všude jsem zadával 2.3.* v coposeru a pak dal přes příkazový řádek update

matopeto
Člen | 395
+
0
-

Leodiruk napsal(a):

Problém je, že v logu se nic neobjevuje

V nette logu mozno nie, lebo to padne este skorej, ale pozri log php/apache ak mas k nim pristup. Pripadne si debuguj po staru :) davaj echo "TU SOM DOSIEL!"; die; postupne dalej a dalej a uvidis kde to ide a kde to prestane ist :)

Leodiruk
Člen | 7
+
0
-

matopeto napsal(a):

Leodiruk napsal(a):

Problém je, že v logu se nic neobjevuje

V nette logu mozno nie, lebo to padne este skorej, ale pozri log php/apache ak mas k nim pristup. Pripadne si debuguj po staru :) davaj echo "TU SOM DOSIEL!"; die; postupne dalej a dalej a uvidis kde to ide a kde to prestane ist :)

pokud nedám index do kořenového adresáře, tak to nedojde nikam. Zkoušel jsem si vypisovat i všechny errory a bohužel k ničemu jsem nedošel. Můžu dát index do kořenového adresáře, ale struktura nette nebude fungovat (a to jsem přepsal i cesty apod.).

Leodiruk
Člen | 7
+
0
-

Vyřešeno!
Problém dělal nette/neon, který se musel dopsat do composer.json jako další řádek a nastavit verzi i pro něj.