Vytvoření správneho odkazu routu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
parti
Člen | 117
+
0
-

Ahoj prosím o radu jsem v tomu jenom začátečník a omlouvam se.
Potřeboval bych poradit jak správne nastavit cestu routu. Mám stránku kde mám v menu Svatby Kontakt Fotogalerie Pohřby a Priležitosti. Cíle je pokud klinu napriklad na Svatby tak chci aby mě to hodilo na ty stránce k sekci svatby. Pri kliknuti na kontakt chci aby mě to přesunulo na kontak. Jak správně upravit routu aby to tak fungovalo.

$frontRouter = new RouteList('Front');

            $frontRouter[] = new Route('[<presenter>/<action>/[<id>]-[<name>]]', array(
                    'presenter' => 'Homepage',
                    'action'    => 'default',
                    'id'        => NULL,
                    'name'      => NULL
            ));

menu

<div class="collapse navbar-collapse" id="bs-example-navbar-collapse-1">
                    <ul class="nav navbar-nav navbar-right" style=" float:right !important;margin-right: 70px">
                        <li><a n:href="Homepage:default">Svatební vazby</a></li>
                        <li><a n:href="Homepage:default">K príležitosti</a></li>
                        <li><a n:href="Homepage:default">Smuteční vazby</a></li>
                        <li><a n:href="Gallery:list">Fotogalerie</a></li>
                        <li><a n:href="Homepage:default:contactForm">Kontakt</a></li>

                    </ul>
                </div>

defaut

<div class="container col-lg-12">
       {include 'Sections/wedding.latte'}
   </div>
   <div class="container col-lg-12">
       {include 'Sections/opportunitis.latte'}
   </div>
   <div class="container col-lg-12">
          {include 'Sections/funeral.latte'}
   </div>
   <div class="container col-lg-12">
          {include 'Sections/contactForm.latte'}
   </div>

Dik za radu

jiri.pudil
Nette Blogger | 1028
+
0
-

Pokud správně rozumím tvému problému, pohodlně si vystačíš s HTML odkazem na sekci, do routy nemusíš vůbec nijak zasahovat

parti
Člen | 117
+
0
-

aha dik ja myslel že musím upravit routu abych se doastal do správny sekci. Tady jenom nesmím zapomenut to pak prepsat až to budu nasazovat.
Děkuji za radu.