Po redrawControl skočit na změnenou část

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

Používám nette.ajax.js a v něm je i rošíření scrollTo, které zajišťuje, že se kočí na změněnou část. Nicméně mám problém s tím, poku se změní třeba dva snippety, chci refreshnout ten co je na stránce výše logicky. Jak toho docílit? Zkoušel jsem redrawControl prvně ten horní, přejmenovat, aby ten horní byl blíže v abecedě, nic se nezměnilo.

Jde to nějak vynutit? Je blbé, když mám flash zprávu nahoře a ono to mění to pod tím a flashka není vidět. V Consoli chrome vidím, že přichází prvně flashky, a pak ta druhá plocha a ono to vezme tu druhou plochu pro offset, kam skočit… Zkusil jsem i obráceně, aby ty flashky jsou poslední, a to zase vezme tu druhou plochu taky..

Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

Nikdo nevi?

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

@JiříNápravník Musíš nutně využívat scroll extension z netet.ajax.js? Co ho vykuchat a udělat si vlastní rozšíření, který porovná pozice všech snippetů a scrollne na ten nejvýš?

Jiří Nápravník
Člen | 710
+
0
-

@CZechBoY to samozrejme nemusim, ale javascriptar moc nejsem, tak nevim, zda bych to zvladl:-)