Použití více signálů/handlerů zaráz

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Blizard
Člen | 45
+
0
-

Ahojte,

chtěl bych vás poprosit o radu jak vyřešit problém během volání několika signálů najednou. Používám komponentu VisualPaginator. Abych měl pěkné url a neměl v nich &do=visualPaginator-showPage tak si to předám přímo v routě. Jenže pro všechny stránky kde je takové stránkování můžu volat ještě signály addToFavourites! a removeFromFavourites! (které jsou v basePresenteru). Tyto signály mi ale při použití mé routy nefungují. Nezachovává se adresa na které jsem a vytváří se jiná. Existuje nějaké řešení abych mohl používat tyto dva signály (nemusí být skryté v url) + signál pro stránkování (musí být skryté v url)?

		$front[] = new Route('<catFriendlyUrl>/ ? [strana=<visualPaginator-page \d+>]', array(
			'presenter' => 'Categories',
			'action' => 'detail',
			'visualPaginator-page' => null,
			'do' => 'visualPaginator-showPage'
		));

Děkuji

Jan Mikeš
Člen | 771
+
+1
-

@Blizard ahoj, já u komponent, které v sobě mají paginator měním přímo parametr page, namísto odkazování se na jeho signály. Odkaz by pak v tvém případě vypadal takto (v presenteru):

<a n:href="Categories:detail, visualPaginator-page => 10">Stránka 10</a>

Nejsem si tím jist, ale obávám se, že presentery a celkově ISignalReceiver není stavěn na to, aby zpracovával zároveň více signálů.

Editoval Jan Mikeš (24. 10. 2016 8:56)

Blizard
Člen | 45
+
0
-

Pomohlo, díky.

Jan Mikeš napsal(a):

@Blizard ahoj, já u komponent, které v sobě mají paginator měním přímo parametr page, namísto odkazování se na jeho signály. Odkaz by pak v tvém případě vypadal takto (v presenteru):

<a n:href="Categories:detail, visualPaginator-page => 10">Stránka 10</a>

Nejsem si tím jist, ale obávám se, že presentery a celkově ISignalReceiver není stavěn na to, aby zpracovával zároveň více signálů.