chyba htmlspecialchars() Runtime/Filters.php 47. řádek

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lexter
Člen | 2
+
0
-

Zdravím, tato chyba se projeví při pokusu o render šablony, kdy je jako druhý parametr předáno pole tak jak píše dokumentace. Netuší někdo jak se této chyby zbavit?

https://ctrlv.cz/…/19/04r9.png

Pro upřesnění kus kódu co předchází renderu:

<?php

/* Template Name: Úvodní stránka */

// Get context
$context = Leximo::getContext();

// Add promo
$context['promo'] = Leximo::getPost();

// Add services
$context['services'] = Leximo::getPostChildrenBySymptom('services', ['post_type' => 'page', 'showposts' => -1]);

// Add we_took_you
$context['we_took_you'] = Leximo::getPostBySymptom('we_took_you', ['post_type' => 'page']);

// Add monitoring_center
$context['monitoring_center'] = Leximo::getPostBySymptom('monitoring_center', ['post_type' => 'page']);

// Add career
$context['career'] = Leximo::getPostBySymptom('career', ['post_type' => 'page']);

// Add new
$context['new'] = Leximo::getPost(['post_type' => 'post', 'cat' => $context['news_category']]);

// Render
$context['latte']->render($context['theme']['dir'] . '/Templates/posts/homepage.php', $context);

?>

Do renderu tedy vstupuje pole obsahující další pole nebo objekty. A jedná se o Wordpress. Jde mi o to vložit mezi WP a moje šablony vrstvu co mě zbaví toho jeho bordelu.

Editoval Lexter (19. 9. 2016 10:44)

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Někde asi vypisuješ pole. Nemᚨchybující šablonu na ukázku?

Lexter
Člen | 2
+
0
-

CZechBoY napsal(a):

Někde asi vypisuješ pole. Nemᚨchybující šablonu na ukázku?

Díky, navedl jsi mě na správný směr. V layout.php jsem měl obsaženo {$context = Leximo::getContext()} a neuvědomil jsem si že tento zápis se správně píše: {php prom = neco}. Stupidní chyba.

Ještě jednou díky. Teď už mě WP snad bude otravovat co nejméně.

Editoval Lexter (19. 9. 2016 10:54)

Svaťa Šimara
Člen | 98
+
0
-
Spíš {var $prom = Leximo::getContext()}

Lexter napsal(a):

Díky, navedl jsi mě na správný směr. V layout.php jsem měl obsaženo {$context = Leximo::getContext()} a neuvědomil jsem si že tento zápis se správně píše: {php prom = neco}.