redrawcontrol snippetu v jiném než default view

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
TomasHalasz
Bronze Partner | 79
+
0
-

Ahoj,

mám takovou záhadu. Pokud provedu redrawControl v jiném než default view, nepošle mi zpět do prohlížeče požadovaný snippet. Má to fungovat nebo ne? Našel jsem ve fóru různé zmínky, že to není podporováno, ale radši se ptám.

díky moc

Barvoj
Člen | 60
+
0
-

redrawControl funguje v libovolném action<view>/render<view> presenteru. Rozhodně to není limitováno pouze na actionDefault/renderDefault. Chyba bude jinde.

GEpic
Člen | 566
+
0
-

Snippety si můžeš v každém view nastavit libovolně jak chceš a poté v dané render/action metodě daného view překreslovat.

Samozřejmě nemůžeš překreslovat snippet z renderClanek v latte sablone vztahujici se k renderKategorie, to je hloupost.

Editoval GEpic (15. 8. 2016 16:35)

TomasHalasz
Bronze Partner | 79
+
0
-

GEpic napsal(a):

Snippety si můžeš v každém view nastavit libovolně jak chceš a poté v dané render/action metodě daného view překreslovat.

Samozřejmě nemůžeš překreslovat snippet z renderClanek v latte sablone vztahujici se k renderKategorie, to je hloupost.

Ano, to chápu. Já to mezitím předělal na samostatný presenter… tak uvidím jestli se s tím ještě potkám. V každém případě díky.