Nefunkční Tracy v prohlížeči Safari

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
iNyxLadis
Člen | 48
+
0
-

Dobrý den,

jsem začátečníkem v oblasti programování. Chtěl bych poprosit o radu ohledně debuggeru Tracy. Měl jsem debugger úspěšně zprovozněný a perfektně fungoval. Nějakým způsobem se mi však podařilo tuto funkci v prohlížeči Safari „deaktivovat“, téměř mám pocit, že se tak událo vykřížkováním onoho okna debuggeru, a nyní pod Safari debugger nereaguje. Jiné prohlížeče jsou OK. Vyčistil jsem cache v prohlížeči i v projektu Nette. Chyba by neměla být ani v konfiguraci bootstrap.php. Soubor mám ponechán v téměř defaultním nastavení, pouze jsem upravil řádek pro korektní funkci pod IP adresou mého PC:
$configurator->setDebugMode(‚172.16.3.17‘,‚172.16.3.13‘); // enable for your remote IP

V jiném prohlížeči funguje Tracy bez problému. V čem by mohla být chyba?

Děkuji

Editoval iNyxLadis (11. 8. 2016 16:43)

GEpic
Člen | 562
+
0
-

Zkus

$configurator->setDebugMode(true);
iNyxLadis
Člen | 48
+
0
-

GEpic napsal(a):

Zkus

$configurator->setDebugMode(true);

Ahoj,
vyzkoušeno. Bohužel beze změny.

premek_k
Člen | 172
+
0
-

Zkoušel jsi vymazat lokální uložiště v safari (Vyvojář->Inspektor webu->Uložiště->Veškeré úložiště)? #jenTip

iNyxLadis
Člen | 48
+
0
-

premek_k napsal(a):

Zkoušel jsi vymazat lokální uložiště v safari (Vyvojář->Inspektor webu->Uložiště->Veškeré úložiště)? #jenTip

Díky za tip. Bohužel také nepomohlo, respektive není zde co ke smazání.

Gappa
Nette Blogger | 199
+
0
-

Začal bych tím, jestli se Tracy vůbec vloží do kódu stránky :)

Měla by se vložit na úplný konec stránky, tedy typicky za </html>.

Pokud tam bude, pak se dál podívat do konzole prohlížeče, jestli tam není třeba nějaká JS chyba.
Pokud tam nebude, tak problém je někde v aplikaci.

iNyxLadis
Člen | 48
+
0
-

Gappa napsal(a):

Začal bych tím, jestli se Tracy vůbec vloží do kódu stránky :)

Měla by se vložit na úplný konec stránky, tedy typicky za </html>.

Pokud tam bude, pak se dál podívat do konzole prohlížeče, jestli tam není třeba nějaká JS chyba.
Pokud tam nebude, tak problém je někde v aplikaci.

Přiznám se, že uplně nevím, kam přesně bych se měl podívat. Pokud myslíš zobrazení zdrojového kódu přímo na stránce, tak za </html> nic dalšího není. Žádné errory mi stránka nevyhazuje ani při zobrazení Error Console v přihlížeči na dané stránce.

Nejsem si ani jist, že by byl problém v aplikaci, protože pokud založím projekt nový, tak mám totožný problém. Ostatní prohlížeče fungují, pouze Safari ne.

Děkuji za nápady

Gappa
Nette Blogger | 199
+
0
-

Ano, do zdrojáku přímo v prohlížeči, to jsem myslel :)

Takže to znamená, že se Tracy vůbec neposílá. Takže nejde ani tak o prohlížeč, jako o to, že se něco neposílá na server a ten neví, že by ji posílat měl.

Napadá mě snad jen toto:

  • Nemají ostatní prohlížeče nějakou cookie?
  • Není v Safari nastavená nějaká proxy?
  • Zkusit si vypsat do stránky celý $_SERVER a porovnat s prohlížečem, kde to funguje.
  • Smazat všechnu cache/cookies i v ostatních prohlížečích, jestli se to také nerozbije :)
iNyxLadis
Člen | 48
+
0
-

Gappa napsal(a):

Ano, do zdrojáku přímo v prohlížeči, to jsem myslel :)

Takže to znamená, že se Tracy vůbec neposílá. Takže nejde ani tak o prohlížeč, jako o to, že se něco neposílá na server a ten neví, že by ji posílat měl.

Napadá mě snad jen toto:

  • Nemají ostatní prohlížeče nějakou cookie?
  • Není v Safari nastavená nějaká proxy?
  • Zkusit si vypsat do stránky celý $_SERVER a porovnat s prohlížečem, kde to funguje.
  • Smazat všechnu cache/cookies i v ostatních prohlížečích, jestli se to také nerozbije :)

Ahoj, díky za reakci,

  • Zkoušel jsem promazat cache i cookies v ostatních prohlížečích, vše normálně i nadále běží.
  • V safari žádnou proxy nastavenou nemám.

Prozatím to asi nechám být. Kdyžtak podám informaci, kdyby nastala změna :-).