ifCurrent presenter action $params

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
lokix
Člen | 11
+
0
-

Zdravím všechny zde na fóru,

už si nevím rady jako začátečník a možná je to banalita, ale potřeboval bych správně použít ifCurrent. Mám modul Front pak Presenter Category a Action Default kde je společná šablona a do ní chci includovat bloky jen těch částí co se mění. Problém, ale je, že při použití $params (v tomto případě ?cat=xxx) v odkazu {ifCurrent Category:default} class=„active“{/ifCurrent} a {ifCurrent Category:default, cat ⇒ dalsi-kategorie} class=„active“{/ifCurrent} bude při prokliku na „dalsi-kategorie“ class active u obou aktivní. Je to menu kde by se měly správně přidávat ty class-y a tímto stejným způsobem i includeblock jenže opět se mi vloží 2× protože se splní Front:Category:default i Front:Category:default, cat⇒ dalsi-kategorie.

Proto bych chtěl požádat zde na fóru jestli není nějaká možnost jak to elegantně a „jednoduše“ vyřešit.
Předem moc děkuji za jakoukoliv pomoc.

CZechBoY
Člen | 3608
+
0
-

Nemůžeš ten první ifCurrent odfiltrovat přidáním podmínky cat=>''?

lokix
Člen | 11
+
0
-

No včera mě napadlo použít cat=>NULL a funguje takže v podstatě to samé, ale díky.