NasExt/DependentSelectBox

martyk
Člen | 17
+
0
-

Zdravím, zkouším tento select a mám dotaz k jedné věci, která se mi nepodařila. Je možné udělat závislý selectbox, který poslouží jako parametr pro další selectbox?

Ve zkratce, chci udělat selecty pro výběr data a času, kdy vyberu měsíc a rok a na základě toho se do selectu pro den doplní příslušný počet dní. Tato část mi funguje.

A potom po výběru dne, by se mi na základě údajů z databáze vrátily dostupné hodiny a po výběru hodin pak minuty. Tady mi to ale na selectboxu pro hodiny spadne. Tak by mě zajímalo, jestli je tuto knihovnu vůbec možné použít pro řešení takového problému, kdy jako parametr pro jeden závislý select použiju výsledek předchozího závislého selectu.

galab
Backer | 74
+
0
-

@martyk

Jak spadne?
Musíš je řetězit – 2. je závislý na 1., 3. je závislý na 2. a 1. atd.

martyk
Člen | 17
+
0
-

Děkuji za reakci.

Mám tam

$form->addDependentSelectBox('hodina', 'Hodina', $form['id_uzivatel'], $form['den'], $form['mesic'], $form['rok'], $form['id_cinnost'])->setDependentCallback(function ($hodnoty)
                {
                    $data = new \NasExt\Forms\DependentData;

                    return $data;
                })->setDisabledWhenEmpty(true)->setPrompt('yyy');

takže ten předchozí select pro den mám jako parametr v tom následujícím pro hodiny. No a když vyberu den, tak mi to teď zahlásí chybu v konzoli v jquery a právě ani v logu nic nemám. Tak jsem myslel, že toto ani udělat nejde. Když $form[‚den‘] odstraním, tak to chybu totiž nehlásí.

EDIT:
V jquery to havaruje na xhr.send( options.hasContent && options.data || null );

Editoval martyk (8. 2. 2021 15:07)