Chyba ERR_EMPTY_RESPONSE u Softwaru Aloader

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Zavy22
Člen | 1
+
0
-

Dobrý den přeji všem,

našel jsem na tomto webu několik diskuzí okolo chyby ERR_EMPTY_RESPONSE, všechny ale směřovali k chybě v klasickém internetovém prohlížeči, bohužel jsem se nedočetl nic, co bych mohl udělat v mém problému, proto se zkusím zeptat opakovaně, omlouvám se.

Používám pro vystavovaní produktů na Aukro.cz software Aloader, Aukro ho již cca 2 roky nepodporuje, proto od nich se již žádné pomoci nedovolám, oni kdysi vyhlašovali že končí jejich podpora a Aloader přestane fungovat úplně, myslel jsem si že to bylo právě teď, ovšem kontaktoval jsem několik dalších prodejců, kteří Aloder používá, a ten jim stále běží, zkusil sem nainstalovat tedy Aloder zkušebně na dvouch dalších PC, a úspěšně, běžel jak má, ale je třeba říct důležitou informaci, že najednom PC jsem Aloader nainstaloval, spustil a vyskočila stejná hláška, tedy ERR_EMPTY_RESPONSE, ale PC nebylo připojenu k Internetu, PC jsem tedy připojil k internetu a běželo vše tak jak má. Usoudil sem tak že že na PC kde mám problém, se Aloder chová jakoby neměl přístup k Internetu ale ten běží jak má, žádný jiný problém, nevím jestli je možné že se někdě zablokovalo připojení pro jednotlivý program (Antivir, Firewall)? Nikdy jsem žádný blokování nenašel, skutečně si již nevím rady.

Kdyby jste někdo měl nějakou radi či tip, budu vám velmi vděčný!

Děkuji mnohokrát!