Zmena <title> na stránke v nette pre laika

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
loch
Člen | 4
+
0
-

Dobrý večer som tu novy a tak sa ospravedlnujem ak tu spamujem.

Mám web a chcel by som si zmenit <title>.

Som na 13% laik amatér.
Mám prístup do FTP . . prezrel som všetko ale neviem kde by som to zmenil.

Poradíte niekto ?

Ďakujem veľmi pekne

Aurielle
Člen | 1281
+
+1
-

Pravděpodobně hledáš @layout.latte.

loch
Člen | 4
+
0
-

Možno áno . .ale skor ide o to že aký postup zvolit kým sa tam dostanem k tomu @layout.latte
myslím že ktorý adresár v ftp a cestu k tomu . .
mám tam „app“ „logs“ „sub“ „temp“ „web“ . .

asi vieš čo myslím

Ďakujem za ochotu.

greeny
Člen | 405
+
+1
-

Každý FTP klient má aspoň nějakou podporu pro vyhledávání. Cesta může být dost specifická, záleží na projektu. Jestli to s Nette myslíš aspoň trochu vážně, doporučuju pročíst si quickstart a dokumentaci . Pokud měníš jen <title> a pak jdeš od toho pryč, zkus cestu app/templates/@layout.latte.

loch
Člen | 4
+
0
-

asi sa na to vykašlem .
FTP je od websuuport.sk . . . ale @layout som ani po 2 hodinach nenašiel / do smutku

LuBoss
Člen | 21
+
+1
-

Možná bych se zeptal na jednu z prvních věcí – používáš sandbox?
To znamená, stáhl jsi si zazipované Nette [https://github.com/…te-2.3.0.zip]?
Pokud ano, vezmi a zkopíruj si z něj jenom složku Snadbox. To je vše co potřebuješ – první ukázková stránka včetně funkčního Nette. Celou tuto složku pouze zkopíruješ na testovací server.
V prohlížeči zadáváš cestu k souboru index.php ve složce www, tedy něco v tomto smyslu: „http://......./www/index.php“
Ve složce www jsou ale jenom statické věci (obrázky, javascript atd…).
To hlavní, tedy Nette aplikace je ve složce /app a pak v další podsložkách podle toho zda hledáš presenter, model nebo šablonu (templates).
Pokud budeš mít sandbox z Nette 2.3.0, tak tebou hledaná šablona @layout.latte je ve složce sandbox\app\presenters\templates\

loch
Člen | 4
+
0
-

Ďakujem ľukovia za pomoc . .
už mi pomohli vo websupporte.

ešte raz Vám Ďakujem

cesta bola – app/front module/templatess/layout.latte

Pekný deň Vám prajem.