Nette na IIS serveru, Home presenter

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
ali
Člen | 342
+
0
-

Ahoj,

v praci jsem si zprovoznil IIS server, nainstaloval URL rewrite modul, vytvoril aplikaci.. vsechno funguje az na jednu malickost a to Home presenter

ip_adresa/aplikace/ ← nefunguje
ip_adresa/aplikace/sign-up/ ← funguje

Presentery funguji vsechny, ale jakmi dojde k redirectu na Home presenter, tak mi to vyhodi chybu 403 – Forbidden: Access is denied.

S IIS jsem zacal delat teprve az dneska, takze s tim nemam moc velke zkusenosti. Predem dik za rady.

ali
Člen | 342
+
0
-

Tak prozatim vyreseno, nevim jestli vyreseno spravne, ale funguje to

$route[] = new Route("index.php","Front:Home:default",Route::ONE_WAY);

a pridano pravidlo do web.config

<rule name="Homepresenter" stopProcessing="true">
    <match url="^$" />
    <action type="Rewrite" url="index.php" />
</rule>
ali
Člen | 342
+
+2
-

Fuj co jsem to vymyslel :-) v nastaveni IIS – Default document se musi jeste doplnit ‚index.php‘, defaultne jsou nastaveny vsechny mozne indexy, ale ne pro PHP, ze me to nenapadlo vcera..

Dismember
Člen | 50
+
0
-

Ahoj, byl jsem taky donucen hodit mou appku na IIS a mám stejný problém jako ali.

Dočetl jsem se, že správně fungují oneway routy, tak jsem si je napsal a všechno valí, jen nevím jak to udělat s tou pro Homepage:default. Když z zadám jen adresu webu, tak mi ISS hlásí:
The page cannot be displayed because an internal server error has occurred.
Na iis v default document je index.php.

Jak mám tedy napsat routu nebo upravit iss tak, abych při zadání dostal Homepage:default? :-)

Díky

ali
Člen | 342
+
0
-

Mas web.config aktualni s Nette Sandboxem ?