Instalace nette z composeru

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Muragosik
Člen | 9
+
-8
-

Dobrý den,

Mám takový problém, pro někoho možná nejlehčí věc co může být, proto prosím o pomoc.

Jednou jsem si nechal udělat web, který bežel na nette a asi po roce jsem se začal zajímat o programování a ted mám tento problém, že neumím ani nainstalovat nette na novou doménu..

Dokumentace mi nestačila :(

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
+5
-

Dobrý den,

Mám takový problém, pro někoho možná nejlehčí věc co může být, ale neumím zprovoznit svoji křišťálovou kouli.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

@Muragosik pokud chceš poradit buď konkrétní, nikdo to za tebe celé dělat nebude. Leda by jsi nabídl odměnu a od toho je sekce Práce a zakázky, nikoliv Začátečníci.

Mysteria
Člen | 797
+
0
-

Co konkrétně ti nefunguje na tomhle? https://doc.nette.org/cs/quickstart

Muragosik
Člen | 9
+
0
-

Stáhnu composer, začnu instalovat a po druhém kroku to chce po mně soubor .php.exe, kde ho mám vzít?

Editoval Muragosik (18. 1. 2015 19:57)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
+2
-

Až budeš mít skutečný problém, tak ti rádi poradíme. Mezitím se nauč hledat.

lmgtfy.com/?q=how+to+install+composer+on+windows

Mysteria
Člen | 797
+
0
-

A jsme zase u toho, tohle vůbec ještě nesouvisí s Nette. Pokud ho chceš instalovat zrovna přes Composer, tak si ještě budeš muset najít jak ho nainstalovat na jejich stránkách… jinak co se týká souboru PHP.exe, tak ten může být umístěn prakticky kdekoliv, záleží na tom, jakým způsobem sis nainstaloval PHPko na PC.