Nette bylo smazáno z anglické wikipedie

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Lopata
Člen | 139
+
0
-

Nějaký zlý admin smazal Nette Framework z anglické wikipedie a argumentoval nedostatkem referencí třetích stran a Nette bylo označeno za software, co nestojí za povšimnutí. V zájmu propagace Nette by bylo ideální, kdyby se našel někdo, kdo má chuť se s nimi hádat nebo je nějak přesvědčit a znovu tam Nette protlačit… :-|

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Bez anglické dokumentace, která by (alespoň částečně) měla být hotová na konci sprna, to zatím podle mě nemá cenu.

pmg
Člen | 372
+
0
-

Asi vyzkoušíme, jestli Wikipedie cenzuruje sprostá slova.

onge
Člen | 53
+
0
-

Tak jsem k tomu chtel rict svoje, ale nejak jsem neprisel na to, kde se tak da ucinit. Byl by link?

pmg
Člen | 372
+
0
-

Jen by to napřed chtělo najít dostatek argumentů. Jestli na té stránce nebylo moc obsahu, bude lepší počkat a pak ji napsat z gruntu znovu.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

Podle mě bylo chování adminů z wikipedie naprosto korektní, protože v celosvětovém měřítku nemá Nette zatím žádný valný význam. Dokonce se divím, že tam vydržel tak dlouho. Článek má smysl napsat pořádně znovu až bude framework používat i někdo mimo ČR/SR, což by mělo započít po napsání anglické dokumentace.

ic
Člen | 430
+
0
-

Připadá mi že takový snaživý admin je spíše ku škodě než ku prospěchu…
pak ani neví o co přichází
přece jen je lepší mít nějaké (kusé) informace než žádné…

pokud tedy nerezervují stránku s názvem Nette Framework pro něco jiného co se také jmenuje Netter Framework a není to zdejší Nette Framework XDDDD …to je blbost samozřejmě

Dokonce ani nejde o kusé informace ale jen o informace bez dostatku referencí třetích stran > tím myslí jako weby které nejsou ani wikipedie ani nette.org a píše se na nich o nette?

Takových zatím (bohužel) skutečně moc nebude.

pmg
Člen | 372
+
0
-

Na Wikipedii bys prostě řekl: „Jsem inkluzionista.“ Po delších zkušenostech to ale většinu lidí přejde.

oktam
Člen | 25
+
0
-

Napísať pár anglických blogo-článkov o Nette na blogoch by hádam zabralo :-). Rado Hulán po anglicky vie, čo ták ho poprosiť? :-D

Inza
Člen | 330
+
0
-

Jen ať počkají…Nette se vrátí…!! A bude revoluce…

„To, co dnes řekneme bude zapomenuto, ale to, co dnes uděláme přetrvá tisíce a tisíce let!!“

a proto budujeme kolem Nette věci jako NSDAP…;-D…