PHPStorm – automatické formátování latte „Reformat code“

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
iguana007
Člen | 970
+
0
-

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda-li vám funguje automatické formátování v Latte šablonách?
Nevím, zda-li se něco změnilo v PHPStorm nebo v Latte pluginu, ale pomocí dialogu „Reformat code“ se mi s kódem nic neděje, pokud se jedná o Latte šablonu – v PHP souborech to funguje správně. Nebo musím si někde něco zapnout aby mi to zase šlapalo? Dříve mi to fungovalo správně.
Díky za tipy/rady.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

To AFAIK nefungovalo nikdy.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Vím určitě, že mi to v některé z dřívějších verzí (a není to tak dávno) fungovalo, proto se ptám.

Caine
Člen | 216
+
0
-

nebylo to u netbeans (tam maj latte v daleko pouzitelnejsi podobe:) nebo nepouzival si smarty na latte soubory

iguana007
Člen | 970
+
0
-

@Caine a jo, možná jsem tam měl zapnuté ty Smarty šablony … zkusím to přenastavit – díky za tip

Rampus
Člen | 39
+
+2
-

Opravdu to dřív fungovalo, ale to byl ještě nějaký plugin tuším od Juzny.
Teď to nefunguje a ani nenapovídá nic jiného kromě latte maker. Tak jsem to zakázal, předefinoval na *.latte=smarty a už to formatuje, napovídá css v atributech a i JS správně barví a kontroluje. Napovídání maker jsem oželel, to si pamatuju :D

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

Kde si mohu nastavit latte = smarty ? koukám do preferences->editor->language injections a kdyz chci vytvorit novy pomoci generic Smarty tak musim vyplnit ID (HTML,JS,PHP,atd) a places pattern a nevím co v něm má být, tedy pokud se to nastavuje touto cestou. Díky

Editoval kleinpetr (13. 3. 2015 13:32)

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Je to pod Editor → File Types … v tabulce napravo si najdi Smarty a vpravo dole klikni na + a vyplň tam „*.latte“

kleinpetr
Člen | 480
+
0
-

Zrovna jsem to našel a už to jede :) díky, neví náhodou někdo zda se neplánuje Latte plugin rozšiřovat právě alespoň o to formátování ? Díky :)