Nástroj na zadávání úkolů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Climber007
Člen | 105
+
+1
-

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jakou používáte aplikaci pro zadávání úkolů ať už při práci v týmu nebo pro osobní potřebu. Zatím jsem zkoušel Trello a momentálně jedu na Asana. Bohužel neumí logovat čas a napojit se třeba na Github, kde bych rád více využíval Issues atd. Byl jsem dlouho zvyklý všechno patlat na localhostu a po papírech, ale chci povznést vývoj na vyšší úroveň :-)

Díky za odpovědi a rady!

petr.jirous
Člen | 128
+
0
-

Redmine je zdarma a má všechno, co potřebuješ. Používáme ho již dlouho a jsme s ním spokojení.

Climber007
Člen | 105
+
0
-

S tím jsem přišel do styku, ale samotnému se mi ho nepodařilo rozchodit. Nic proti RoR, ale po 2 hodinách jsem to vzdal.

iguana007
Člen | 970
+
0
-

Tady se to řešilo: http://devel.cz/…eni-projektu

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
+6
-

Pokud jsi programátor, tak je naprosto nezbytné mít kód propojený s issues. A pokud máš možnost platit si službu, tak jdi do Githubu (pokud jsi firma s pár produkty a hodně lidma), v opačném případě jdi do bitbucketu.

Pokud placení, nebo hostovování kódu u cizích je problém, tak se neopovažuj dívat na redmine, je to v provnání s GitLabem úplná sračka.

Pokud jsi rozmlsaný a issues githubu/bitbucketu/gitlabu ti přestanou stačit (a na to musí být člověk opravdu rozmlsaný, protože jejich issues imho stačí na 90% projektů, a 90% lidem), tak jdi rozhodně do Trella.

Co se týče měření času, tak je strašně našlapanej Toggl, ke kterýmu si nainstaluj Toggl Button do Chrome a v githubu/bitbucketu/trello/… ti u issue přidá tlačítko „start timer“, přes které můžeš na jeden klik začít měřít.

A kdyby ti to bylo málo, tak Toggl má i appku do mobilu a na desktop.

Začal jsem Toggl používat před dvěma dny a zatím jsem nadšenej :)

David Kudera
Člen | 455
+
0
-

Nevím, jak ten Toggl (hned zkusím, díky), ale zbytek můžu potvrdit. Asi 2 měsíce zpět jsem instaloval Gitlab spolu s Gitlab CI jako náhradu za Bitbucket a je to úplně super. Ať už Gitlab, Bitbucket nebo Github. Používám všechny 3 a zatím jsem neměl potřebu zkoušet něco dalšího ;-)

Climber007
Člen | 105
+
0
-

Díky za rady. Chtěl jsem něco free, co umí ideálně spojit úkoly, s časovačem a nějakou komunikací. Toggle používám asi 4 měsíce a je super, ale nemůžeš si prostě listovat všechno v jedné aplikaci. Na ten Gitlba a podobné se kouknu, třeba budu mít jako student něco zadarmo :-P

Aurielle
Člen | 1281
+
0
-

Pokud jsi student, tak máš vyhráno, máš totiž nárok na pět privátních repozitářů na GitHubu po dobu studia zdarma. A pak se ti to bude tak líbit, že si to budeš klidně platit :D

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

@Aurielle: Nekomerčních projektů (repositářů).

Climber007
Člen | 105
+
0
-

Jo, ty používám, ale není tam to logování času. Nicméně z Githubu bych neodešel ani za zlatý prase :-D