Debug – Bluescreen skryje jiné chybové hlášky

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
mancze
Člen | 58
+
0
-

Třída Debug je snad to nejlepší, co bylo kdy pro PHP napsáno. Pokud bych si měl vybírat jedinou knihovní funkci, kterou bych si směl vzít na opuštěný ostrov, byl by to právě Debug.

Trochu mne ale mrzí, že bluescreen Debugu zakrývá dřívější chybová hlášení, které PHP poslalo. Jednoduše je stránka nastylovaná tak, že se veškerý výstup před fatalním zádrhelem skryje. Jistě, mohu otevírat zdroják a študovat to tam. Nabízí se ale otázka, zda by Debug nešel při bluescreenu vylepšit a nepřidal další „záložku“ s dosavadním outputem (nebo alespoň chybkama). Moc by se to hodilo (a snad nejen mně).

jasir
Člen | 746
+
0
-

A co taková ta šipečka v horním pravém rohu? Nehledáš tu?

mancze
Člen | 58
+
0
-

jasir napsal(a):

A co taková ta šipečka v horním pravém rohu? Nehledáš tu?

To je ona! Jsem slepej jak patrona – hledal jsem to nahoře, dole… Děkuji za odpověď :).

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Ono by jak už jsem psal stačilo to nepozicovat absolutně :(

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

Ono by spíš stačilo, kdyby ta šipčička byla vidět…nebo to nebyla jen šipčička, nebo něco jiného, nějak zvýrazněného…třeba s labelem „skrýt“ nebo něco podobného…naprosto jasného…tuhle člověk snadno přehlédne.

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Warden napsal(a):

Ono by spíš stačilo, kdyby ta šipčička byla vidět…nebo to nebyla jen šipčička, nebo něco jiného, nějak zvýrazněného…třeba s labelem „skrýt“ nebo něco podobného…naprosto jasného…tuhle člověk snadno přehlédne.

Úplně nejlepší by bylo, kdyby šlo chytat warningy a v Laděnce je ukazovat, to je to, co obvykle je schované dole a není vidět ;). Nj, holt PHP.

Ondřej Brejla
Člen | 746
+
0
-

m0t3jl napsal(a):

Debug::$strictMode  = TRUE;

Editoval Warden (20. 7. 2009 18:55)

Petr Motejlek
Člen | 293
+
0
-

Warden napsal(a):

m0t3jl napsal(a):

Debug::$strictMode  = TRUE;

Díky, to vidím prvně, ale je to super !