Jak vyrábět nové stránky a modifikovat ty staré

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Inza
Člen | 330
+
0
-

Velmi důležité info!

Když budete v dokumentaci vytvářet novou stránku, dodržte následující:

  1. Každá stránka bude mít perex! první odstavec textu hned pod nadpisem – je to uvedeno i v nápovědě k syntaxu.
  2. Přečtěte si guidelines jak tu či onu část dokumentační říše vytvářet – já vím, zatím ty guidelines ještě nejsou, ale hned jak mi skončí zkouškové, se na ně vrhnu… (zatím to kdyžtak dělejte bez tohoto kroku a já to budu opravovat ;-))
  3. Když stránku vytvoříte, tak jí ihned založte diskuzi a napište, proč jste ji vytvořili případně k ní řekněte, co je důležité.
  4. Když budete editovat stránku, vždy napište proč a co jste změnili do diskuse k ní (pokud budeme důsledně dodržovat výše uvedený bod, pak by ve všech případech ta diskuse již měla existovat). Nebo když to vyplyne z té diskuze napište něco jako: „done“, nebo „fixed“, atd…

Tohleto není kvůli tomu, že vás chci prudit, ale potřebujeme s říší již trošičku pohnout a je možné, že až hezky dopíšu guidelines, tak se to trošku rozjede. A když to má někdo koordinovat, tak v tom potřebuje mít přehled a ne bordýlek;-)…

Davide, šel by z toho příspěvku pls udělat příspěvek informační?

Inza
Člen | 330
+
0
-

Hej vy ta pravidla nedodžujete!!;-) Peklíčko…

Šup! Koukejte je dodržovat!!! Správná „říše“ musí mít pravidla;-)…

Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Nějak to tu zapadlo. Nechcete toto vlákno zvýraznit(když jsou tu ty pravidla)?