Nette\Debug – css mate

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Zdravím,

měl bych takovou připomínku. Nechci svůj nápad nikomu vnucovat jenom bych chtěl poukázat nato, že absolutní pozicování výpisu laděnky může být trochu problematický.

Já jsem se teď několikrát zasebou (a nepoučí se a nepoučí) vztekal, že mi to hází nějaké http errory „header have been sent“. A pak až jsem prošel zdroják soubor po souboru (né v laděnce ale v Kate) konečně jsem došel nato, že tam mám Notice, kterej jsem viděl až po zobrazení zdrojáku stránky, samozřejmě jsem si pak všimnul (asi po hodině :D ) té fajnové šipečky která výpis laděnky skryje, ale přecejenom to bylo hodně o nervy.

Chtěl bych proto navrhnout (já už jsem si to upravil) aby nebyl výpis laděnky pozicovanej absolutně, ono to nemusí každého hned napadnout a nervy máme všichni jenom jedny :)
Díky za reakce.

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Souhlasim. Pokud před laděnkou něco je, tak jsou to vždycky tak akorát noticky.

romansklenar
Člen | 655
+
0
-

Pokud je laděnka zaplá a provádí se lazení ve firefoxu s kombinací firebug & firephp tak se noticky a spol. přeposílají do jeho konzole, kde jsou pěkně vypsány pod sebou a IMHO určitě takhle najde člověk chybu dřív, než aby prohrabával již vykreslený html kód, jestli tam náhodou někde není ukrytá.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

né všichni to mají nainstalované, já jsem si právě doinstaloval firePHP a paráda,
ale né všichni ho mají, používají a vyhovuje jim (ano i tihle se kupodivu najdou)