Jak kompletně smazat latte cache pomící php akce?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
MartinitCZ
Člen | 580
+
+1
-

Jak kompletně smazat latte cache?

Od doby co se latte cachuje samo za sebe a né pomocí nette/caching v tom vidím problém.
Nechce se mi použít něco ve smyslu Utils\Finder a mazaní v $this->context…[tempDir]…

Tomáš Votruba
Moderator | 1114
+
0
-

Pokud se kamarádíš s CLI, můžeš použít Zenify\Cleaner.

$ php www/index.php cleaner:clean-latte
MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

Díky za tip. Nakonec jsem to udělal přes Finder, jelikož jsem potřeboval použít pouze php.
Nevim, proč po rozdělní na balíčky, nezůstala stejná možnost mazání cache (Latte, v případě Nette jako takového není problém) jako dřív :/

Mart78
Člen | 31
+
0
-

Mohl by mi někdo prosím pomoct se smazání cache pro latte? Na localhostu se šablony v cache přepisují ale po nahrání na produkční server ne. Provedu změnu v @layout.latte a v aplikaci se změna neprojeví. Problém je klasicky (jak jsem se na fóru dočetl) že mi adresář temp/cache nejde přes FTP smazat.

Práva adresářů a souborů jsou tato:
temp 777
temp/cache 755
temp/cache/latte 755
soubory v latte cache 644 některé již 666

do bootlader.php jsem přidal umask(0); , ale potřebuji se zbavit staré cache.

Prosím o pomoc, klidně přes metodu nebo v samostatném souboru mimo aplikaci.

Mysteria
Člen | 797
+
+2
-

Ty soubory ti půjdou smazat jedině PHP skriptem (vlastní zkušenost), takže Google ⇒ php remove folder content recursively a vyber si nějakou variantu. :)

Editoval Mysteria (27. 11. 2014 23:59)

Mart78
Člen | 31
+
0
-

Díky, pomohlo. Netušíš proč si Nette/Latte ty šablony samo neaktualizuje, když zjistí že se změnil latte soubor? Takhle musím s každou změnou latte souborů spustit PHP skript na vymazání cache aby se projevila změna.

David Kudera
Člen | 455
+
0
-

Protože… a použít kdyžtak to, co pod mou zprávou v odkazovaném vlákně psal @matej21