TemplateRenderer pro formulare

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
arron
Člen | 464
+
0
-

Coz takhle sablonovaci renderer pro formulare, ktery resi v podstate vsechny problemy s renderovanim formlularu, ktere se resi tady na foru (hvezdicky, custom html k nejakemu prvku, atd. atd.)? :-)

Zdrojovy kod je k dispozici zde (sorry, nemam to kam jinam ulozit)

Strucny navod je primo v archivu. Php soubor nakopirovat tam, kam dosahne RobotLoader, slozku templates do AppDir.

Zdrojovy kod asi nebude buhvi jak optimalni, ale uz jsem neprisel na to, jak to udelat lepe. Pokud se to nekomu podari cele optimalizovat, tak budu jedine rad:-)

Pripadne bugy za pochodu opravujte a postujte:-)

Uzivejte jak je libo pod podminkou, ze mi postnete pripadne upravy, ktere jste udelali:-)

Editoval arron (19. 5. 2009 14:06)

Honza Marek
Člen | 1664
+
0
-

Zatím jsem se na to jen z dálky podíval. Mám dotaz, jestli se to nějak nepodepíše na výkonu, když se tam používá takových šablon.

arron
Člen | 464
+
0
-

Honza M. napsal(a):

Zatím jsem se na to jen z dálky podíval. Mám dotaz, jestli se to nějak nepodepíše na výkonu, když se tam používá takových šablon.

Tak jsem provedl nejaka mereni…jednoducha aplikace, ktera vykresluje formular, kde je od kazdeho druhu controlu jeden.
Prvni nacteni po smazani tempu (bez smazani robotloaderu) trva vyrazne dele, protoze se sablony zpracovavaji poprve. Pak uz to neni tak hrozne, ale pomalejsi to rozhodne je (nedelal jsem moc mereni, ale vychazelo to cca o 40–50% pomaleji nez ConvetionalRenderer udelal jsem mereni primo jenom toho samotneho renderovani a je to o dost pomalejsi…ale to je proste dan za ty moznosti, ktere to nabizi). Je to relativne dost, Nicmene jsem presvedcen, ze by se to dalo zrychlit, ale chtelo by to, aby se na to podival nekdo zkusenejsi nez jsem ja:-)

Editoval arron (31. 5. 2009 14:19)