Menu pomocí jQuery nefunguje v Nette

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Hurass
Člen | 114
+
0
-

Zdravím, rád bych udělal menu pomocí jQuery, ale bohužel se mi to nedaří a z nějakého mě neznámého důvodu je to pouze v projektu, který běží na Nette.
http://jqueryui.com/menu/
Mohl by mi někdo poradit, kde může být problém? V jiném projektu, který neběží na Nette to normálně funguje. Cesty k souborům jsou také správné.

Konrétně to vypadá, že nefunguje:

<script>
	$(function() {
		$( "#menu" ).menu();
	});
</script>

Editoval Hurass (2. 3. 2014 21:05)

Hurass
Člen | 114
+
0
-

Firebug mi hlásí chybovou hlášku

TypeError: $(...).menu is not a function

$( "#menu" ).menu();
Etch
Člen | 403
+
0
-

Bych si tak tipnul, že to JS máš před samotným načtením jQuery.

Hurass
Člen | 114
+
0
-

To právě nemám.

...
<link rel="stylesheet" href="{$basePath}/www/jquery/css/ui-darkness/jquery-ui-1.10.4.custom.css" />
<script src="{$basePath}/www/jquery/js/jquery-1.10.2.js"></script>
<script src="{$basePath}/www/jquery/js/jquery-ui-1.10.4.custom.min.js"></script>
<script>
	$(function() {l}
        	$( "#menu" ).menu();
        {r});
</script>
...
</head>
<body>
zde pak menu
Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

To /www v cestě k jquery je předpokládám navíc (a jQuery se ti vůbec do stránky nenačítá).

Hurass
Člen | 114
+
0
-

V tom chyba také není, načte se všechno. A zkoušel jsem načítat i přesně podle toho dema, co uvádí jQuery, jejich sobory z internetu a také nefunguje.

Pavel Macháň
Člen | 282
+
0
-

Hurass napsal(a):

V tom chyba také není, načte se všechno. A zkoušel jsem načítat i přesně podle toho dema, co uvádí jQuery, jejich sobory z internetu a také nefunguje.

Jakou mas strukturu public složky (tam kde mas index.php) ?

s4muel
Člen | 92
+
0
-

…/www/jquery/js/jquery-ui-1.10.4.custom.min.js" – to custom by mohlo znacit, ze jqueryUI mas vyskladane z povyberanych komponentov. podla dokumentacie ten Menu widget zavisi na: UI Core, Widget Factory, Position (+ bohvie co este).
skus tam dat uplne full jQuery UI, alebo na vyskusanie pouzi CDNkovy http://code.jquery.com/…jquery-ui.js ze co to spravi

Hurass
Člen | 114
+
0
-

To EIFEL:
Struktura je taková, jako jí má samo Nette.

To s4muel
Tím to také není, bohžel ani když použiju soubory co jQuery uvádí v příkladu, tak to nefunguje. Mimo projekt s Nette to ovšem funguje.

Editoval Hurass (5. 3. 2014 13:23)

Jan Mikeš
Člen | 771
+
-1
-

Obavam se, ze toto nema s nette vubec nic spolecneho, navic ani s ajaxem (nespravne forum).