DOMDocument zprovozneni, alternativa?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
siberit
Člen | 10
+
0
-

Zdravím,

potřebuji vytvořit aplikaci která bude kontrolovat hmtl a xml soubory (webové stránky) u kterých potřebuji kontrolovat změnu nějakých prvků, například img nebo odkazů… kontrolovat je bude například každých 5 min a po každé kontrole potřebuji zjistit jak se daný dokument změnil, např. jaké obrázky byli smazány, jaké zůstaly a jaké byly přidány. Říkal jsem si že bude asi nejvhodnější použít DOMDocument, ale mám problém už jenom s tím ho spustit. používám Nette 2.1 a wamp server na localhostu. Nedaří se mi ani vytvořit nový objekt pomocí: <?php $doc = new DomDocument(); ?> Háže mi to chybu „Class ‚BP\DOMDocument‘ not found“ (používám namespace BP;). Poradíte mi někdo jak správně DOMDocument nalinkovat?

Případně spíše taková doplňková otázka, máte někdo s podobným typem aplikace zkušenosti? Dá se pomocí DOCDocumentu i například zmeny v dokumentech jednoduše detekovat?

Mockrát děkuji za pomoc

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

new \DOMDocument popř. na začátek use DOMDocument. S Nette to nesouvisí a sem na fórum neptaří, jsou to základy PHP samotného.

siberit
Člen | 10
+
0
-

Díky a v takovém případě se moc omlouvám…

Majkl578 napsal(a):

new \DOMDocument popř. na začátek use DOMDocument. S Nette to nesouvisí a sem na fórum neptaří, jsou to základy PHP samotného.