Platby přes platební bránu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
knyttl
Člen | 196
+
0
-

Vím, že je to asi trochu duplicitní vlákno, nicméně ostatní vlákna mi přišla již trochu neaktuální.

Zajímá mě, jaké máte zkušenosti s platebními bránami. V tuhle chvíli nejsem spokojen snad vůbec s ničím. Moje zjištění:

  1. Nedaří se mi najít bránu, jejíž UI by bylo responsivní a použitelné na mobilu.
  2. Nejlevnější vypadá přímo brána KB (to mě dost překvapilo)
  3. Docela pěkně vypadá GoPay, ale slyšel jsem, že s tím někdo měl dost problémy.
  4. Nejlíp by vypadal asi Paymill.de, ale ty provize mají řádově vyšší, než česká konkurence.
  5. Až na Paymill je vše nepoužitelné v nativních mobilních aplikacích.

Jaké jsou Vaše zkušenosti?

Editoval knyttl (18. 1. 2014 9:38)

JakubJarabica
Gold Partner | 184
+
0
-

Pri Paymille treba myslieť na to, že nejaká časť userbase sa bude báť odovzdať údaje o karte na tvojom webe. Bude tam treba jasne odkomunikovať že to nespracovávate, ide to priamo do platobnej brány a je to bezpečné. Inak to je luxus, aj implementačne(kamarát spomínal), aj z hľadiska UI a použiteľnosti(skúšal som). O ničom lepšom neviem.

knyttl
Člen | 196
+
0
-

Vidím to dost stejně.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Nekoukal jsem na ten Paymille detailně, ale na první pohled se mi líbí víc než Braintree (které je taky skvělé). Už jenom proto že jim jede travis a jsou to „sousedi“.

Ale zas na druhou stranu, otázka co je výhodnější :)

  • Paymille: Starting at 2,95 % + 0,28€ per successful transaction
  • Braintree: Interchange +.9% + €.10 per transaction

Každopádně bych šel raději do tohohle typu brány, i za cenu že se to pár lidem líbit nebude. Lidi si na tohle musí začít zvykat, v zahraničí je to standard. Musíš to jen umět odkomunikovat :)