Internal server error 500 pri nahodení na produkčný server

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
luco
Člen | 8
+
0
-

Zdravím,
pokúšam sa rozchodiť stránku na produkčnom serveri a vypisuje mi hlášku Internal server error 500. V logu mám Fatal error: Cannot redeclare class Nette\Application\IRouter.
Cache mám vymazanú, práva na zápis do adresárov nastavené, requirements checker hovorí, že všetko OK.
Na lokalhoste aj na inom hostingu aplikácia bez problémov funguje.

Parametre serveru: Windows NT ULTRASERVER 6.1, Apache/2.2.14, PHP 5.3.1
Verzie Nette: 2.1-dev released on 2013–12–05

Vedel by mi niekto poradiť, čo ešte skontrolovať.
Ďakujem

Editoval luco (10. 1. 2014 16:45)

sKopheK
Člen | 207
+
0
-

Podobnou chybu jsem zaznamenal, když jsem měl špatně nahrané Nette na hosting.

Robyer
Člen | 74
+
0
-

Pokud používáš minifikovanou verzi Nette, tak by to mohl být tento problém: https://forum.nette.org/…gine-in-phar

luco
Člen | 8
+
0
-

sKopheK napsal(a):

Podobnou chybu jsem zaznamenal, když jsem měl špatně nahrané Nette na hosting.

Ďakujem za odpoveď, v tom to ale asi nebude – skúšal som to nahrať znovu.

Pri zapnutom debug móde to píše:
Compile Error
Cannot redeclare class Nette\Application\IRouter

Zastaví sa to pri vytváraní systémového kontainera konkrétne na metóde ContainerBuilder->prepareClassList()

luco
Člen | 8
+
0
-

Robyer napsal(a):

Pokud používáš minifikovanou verzi Nette, tak by to mohl být tento problém: https://forum.nette.org/…gine-in-phar

Kvôli ladeniu som tam práve nahodil kompletnú verziu Nette. V odkaze, ktorý si viedol je spomenutý ešte problém s eAcceleratorom, alebo podobnýcm cache-ovacím nástrojom, ale nič také tam nebeží.

vvoody
Člen | 910
+
0
-

Ja mám obavu, podla toho čo píšeš v prvom poste, že netušíš čo ta chybová hláška znamená. Nemáš tam to celé nette 2× a obe sú pod robotloaderom?

luco
Člen | 8
+
0
-

vvoody napsal(a):

Ja mám obavu, podla toho čo píšeš v prvom poste, že netušíš čo ta chybová hláška znamená. Nemáš tam to celé nette 2× a obe sú pod robotloaderom?

Nie, nie, síce to tak vyzerá, ale Nette je tam len raz. Ako som písal, aplikácie je na localhoste funkčná a tak isto som ju odskúšal na iných dvoch hostingoch. Neviem, či nemôže byť problém, že sa jedná o Win server…