Internal server error 500 alebo biela obrazovka

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
iNviNho
Člen | 352
+
0
-

Zdravím,

Po prvý krát narážam na chybu Internal server error 500 na stránke http://www.imcopower.sk/www/

Najprv mi to hádzalo chybu Internal server error, ale ked som kontaktoval technicku podporu hostingu rainside, odpísal mi: „pridali sme A zaznam pre imcopower.sk a zakomentovali Options v
imco/www/.htaccess … “

Odvtedy sa zobrazuje „krajšia“ hláška Internal server error 500, ktorá už má čosi dočinenia s aplikáciou …

Skúšal som odkomentovať Revritebase ale nemohlo

Môj .htacces

<?php
# Apache configuration file (see httpd.apache.org/docs/current/mod/quickreference.html)

# disable directory listing
# Options -Indexes

# enable cool URL
<IfModule mod_rewrite.c>
	RewriteEngine On
	# RewriteBase /

	# prevents files starting with dot to be viewed by browser
	RewriteRule /\.|^\. - [F]

	# front controller
	RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
	RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
	RewriteRule !\.(pdf|js|ico|gif|jpg|png|css|rar|zip|tar\.gz)$ index.php [L]
</IfModule>


# enable gzip compression
<IfModule mod_deflate.c>
	AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/plain text/xml text/css application/x-javascript text/javascript application/javascript application/json
</IfModule>

?>

Ak zapnem v bootsrap.php debug:

<?php
Debug::enable(Debug::DEVELOPMENT);
Environment::getApplication()->catchExceptions = false;
?>

tak po načítaní stránky vidím iba bielu obrazovaku. Dočítal som sa, že to môže byť problém buď s právami pre zápis, alebo konfigurácií .htaccess.

Skúšal som aj:

<?php
php_flag eaccelerator.enable 0
php_flag eaccelerator.optimizer 0
?>

Nepomohlo.

Táto istá aplikácia mi beží na www.ekotrim.sk/imco/www a funguje.

Ďakujem za pomoc.

llook
Člen | 407
+
0
-

Pokud je problém s právy k zápisu, tak se u standardního skeletonu týká těchto adresářů:

  • log
  • temp
  • temp/sessions

Pokud není problém s právy k zápisu, měl by ve složce log být jednak error.log a jednak soubor s podrobným popisem chyby.

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

llook napsal(a):

Pokud je problém s právy k zápisu, tak se u standardního skeletonu týká těchto adresářů:

  • log
  • temp
  • temp/sessions

Pokud není problém s právy k zápisu, měl by ve složce log být jednak error.log a jednak soubor s podrobným popisem chyby.

Samozrejme, ale v logu sa neobjavuje žiadna chyba… Ako zistiím, že je problém s právami

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

Skúsil som ako mi aj technik odporučil nastaviť práva cez total comander na chmod 777 na log a temp a potom dokonca aj na všetky adresáre a stále nič… v logu sa mi nezobrazuje vôbec nič…

romiix.org
Člen | 343
+
0
-

V logu samotného apache servera nie je tiež nič? V podstate by nemalo byť keďže to padá až v aplikácií, ale keby náhodou.

Skús použiť exit(); a tak identifikovať na ktorom mieste zdrojáku aplikácia padá.

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

No práveže to v logu nič nemám … práva som nastavil a neviem sa z pohnúť dalej … exit? Kde?

Šaman
Člen | 2640
+
0
-

Zkus to nejdřiv projet Requirement-Checkerem z distribuce Nette. Je velká šance, že ti ukáže co se mu na hostingu nelíbí.

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

http://www.imcopower.sk/…/checker.php

Vyzerá to v poriadku, nie?

iNviNho
Člen | 352
+
0
-

Ok.

Podarilo sa mi rozbehať čiastočne log, bol problém so zápismi aj vo vnútri zložky, avšak teraz čelím problému, ktorý ani samotný google nevie nájsť.

<?php

	<title>DibiDriverException</title><!-- Network is unreachable #2002 -->
?>