Nette – podpora pro phpstorm

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

Ahoj lidi.
Napadla men taková myšlenka. Co jako komunita dát dohromady kompletní podporu Nette pro phpStorm.
Vím, že juzna už toho hodně vytvořil, ale třeba takové latte (podle mne mnohem důležitější než neon) je nefunkční. Jako komunita to určitě dáme dohromady rychle, otestujem a vypustíme :)

Určitě by to mohlo alespon částečně pomoc šířít Nette. Máme tu už „99.9%“ podporu v Netbeans, ale uživatelů phpStorm tu je určitě hodně. ;)

Poté by se mohla přidat sekce Editory/IDE, kde by mohly být vypsané editory/ide jež mají podporu (rozuměj. napovídání, syntax … né finanční ;)) Nette.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@martinit: U Juzny doma je každou chvíli hackaton. Jestli chce někdo pomoci s vývojem pluginu pro PhpStorm, stačí aby někdy dorazil a Juzna ho rád zasvětí. Pak je tu ještě (hodně) teoretická šance, že bych něco z toho mohl udělat v rámci bakalářky.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
+1
-

Tak jsem právě začal shánět někoho, kdo by byl ochotný vést bakalářku na téma:
Formální specifikace šablonovacího jazyka Latte a implementace pluginu pro platformu IntelliJ IDEA.

Wish me luck =)

petr.jirous
Člen | 128
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

Tak jsem právě začal shánět někoho, kdo by byl ochotný vést bakalářku na téma:
Formální specifikace šablonovacího jazyka Latte a implementace pluginu pro platformu IntelliJ IDEA.

Wish me luck =)

Dobře! Kdo to povede? :)

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@petr.jirous: To záleží, koho seženu =) Zatím jsem napsal Baierovi, který mě učil automaty a gramatiky.

petr.jirous
Člen | 128
+
0
-

Jan Tvrdík napsal(a):

@petr.jirous: To záleží, koho seženu =) Zatím jsem napsal Baierovi, který mě učil automaty a gramatiky.

Aha, špatně jsem četl. Myslel jsem, že už si někoho sehnal. ;)

MartinitCZ
Člen | 580
+
0
-

@**Jan Tvrdík**: Super, a doufám, že to vyjde ;) A když si to veme na starost někod jako ty, tak to bude i kvalitní kousek.