DatePicker+ – různý vzhled podle připojení k netu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
slawe
Člen | 11
+
0
-

Dobrý den pánové a dámy,
narazil jsem na hodně zajímavý jev. Ve svých formulářích využívám addonu DatePicker+ (autor J.Tvrdík), a ten si své vykreslení vybírá podle toho, jestli jsem nebo nejsem připojený k internetu (web mám zatím na localhostu). Na této adrese: http://sdrv.ms/H6coJN jsem udělal screen (nevidím tu možnost vložit přílohu) s tím, že vlevo je zobrazení bez připojení k netu, vpravo s připojením k netu. Už ani neřeším proč to dělá, ale spíše to, jak to udělat, aby mi zobrazoval jen a pouze stejně jako bez připojení k netu. Nevíte jak na to? Díky moc

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@slawe: To je jednoduché, nepoužívej DatePicker od jQuery, ale nech tam nativní datepicker od prohlížeče. Podotýkám, že ten vypadá pochopitelně ve všech prohlížečích jinak a povětšinou dost hrozně.

slawe
Člen | 11
+
0
-

Tak jsem to zkoušel na ostatních prohlížečích (Chrome, Firefox, Opera, IE), rozjelo se mi (bez jQuery UI) to jen na Opeře a Chromu, takže bohužel to musím nechat s jQuery. Ale díky za objasnění. :)

Šaman
Člen | 2639
+
0
-

A nenačítáš JQuery(UI), nebo nějaký jeho styl z netu?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@Šaman: Ano, načítá. Jinak by se mu to nedělo, že =)