Niftygrid – nejde mi filtrování podle data

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
_enigma
Člen | 17
+
0
-

Ahoj,

používám báječný NiftyGrid od Jakuba Holuba, ale narazil jsem na problém.
Nejde mi filtrace podle data. Datepicker se zobrazí a po výběru data a stisku „filtrovat“ se nic neděje. Ve firebugu mi vyskočí tato hláška:

GET http://localhost/…t/www/admin/?… 500 (Internal Server Error)
jquery.js:8240

Po kliknutí na jquery.js je na řádku 8240 následující:
xhr.send( ( s.hasContent && s.data ) || null );

Neřešil jste někdo něco podobnéno, případně nějaká rada?

Díky všem za nakopnutí.

Nette 2.0.12 pro PHP 5.3

kbtm
Člen | 22
+
0
-

Přeji dobrý den,

nemáte jinak nakonfigurovaný formát data pro datePicker ? NiftyGrid očekává ISO-formát „yyyy-mm-dd“. Pokud si tedy u datePickeru nastavíte formát (třeba) dd.mm.yyyy, nebude porovnání fungovat a zřejmě bude generována chyba.

Jde to nastavit/přepsat v modulu FilterCondition.php v jednotlivých funkcích (dateEqual()…).

S pozdravem kbtm

_enigma
Člen | 17
+
0
-

kbtm napsal(a):

Přeji dobrý den,

nemáte jinak nakonfigurovaný formát data pro datePicker ? NiftyGrid očekává ISO-formát „yyyy-mm-dd“. Pokud si tedy u datePickeru nastavíte formát (třeba) dd.mm.yyyy, nebude porovnání fungovat a zřejmě bude generována chyba.

Jde to nastavit/přepsat v modulu FilterCondition.php v jednotlivých funkcích (dateEqual()…).

S pozdravem kbtm

Děkuji za reakci. Toto prověřím…mám tam timestamp z databáze. Nicméně mi to obdobnou chybu vypisuje i když zadám výraz do pole pro filtraci (jen řetězce) a stisknu filtrovat.

_enigma
Člen | 17
+
0
-

Tak jsem na to přišel…je dobré podrobně číst dokumentaci. ;)

Neměl jsem před metodou ->setTextFilter(); a ->setDateFilter(); volánu metodu ->setTableName().

Jak jsem přidal setTableName, tak vše běží.