poslani promena z handle do sablony ajaxem

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
spiider
Člen | 162
+
0
-

Ahoj, chci se zeptat a nikde to nemuzu najit a nedari se mi to, jak poslat do sablony nejaky vysledek pomoci ajaxu. Mam handle do ktereho se dostanu po kliku na odkaz a v nem chci udelat toto:

$this->template->result = $result;
$this->invalidateControl();

a v sablone pak s $result pracovat po prekresleni…asi je to nejaka blbost nebo uplne zakladni vec, ale nikde jsem to nenasel. Diky

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-

No, co ti na tom kódu nefunguje? Jdeš na to dobře :)

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

Používáš v šabloně snipetty?

spiider
Člen | 162
+
0
-

jo prave ze jo, nechapu to…pozadavek se odesla ale nevrati se nic do sablony…mam v ni pro testovaci ucel tohle:

{snippet test}<h1>Vysledek: {$result}</h1>{/snippet}

Uz jsem vse pomalu orezal ze v handle vracim jenom:

$this->template->result = 'test';
$this->invalidateControl();

ale proste se nic nevypise

Jeste doplnim ze mam v sablone jeste jeden snippet a ten mi funguje v pohode, ale v jeho handle nic do sablony nevracim jenom tam nastavuju nejake hodnoty

Editoval spiider (17. 9. 2013 15:27)

spiider
Člen | 162
+
0
-

Tak sem nakonec vše smazal a nechal na stránce jenom snippet až jsem tímto zjistil že problém asi bude že mám v presenteru ještě metodu render na stránku kde mám snippet a po jejim smazání to již funguje. Nicméně jí tam potřebuju, mám v ní připojení formu atd…ale pokud ji tam mam tak se snippet neinvaliduje…

spiider
Člen | 162
+
0
-

Tak vyreseno, mel jsem spatne javascript…pouzil jsem $.nette.ajax normos podle navodu a funguej v pohode…sem blbec :) kazdopadne diky