Datum jako součást multiprimary key

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
kajda
Člen | 7
+
0
-

Zdravím,
předem se omlouvám, pokud se to už někde řeší, ale dneska jsem narazil na následující:
Mám tabulku kde je primární klíč tvořen sloupci s typy INT, INT a DATETIME. Nette se to ale nelíbí a hlásí, že Object of class DateTime could not be converted to string. Výjimka pochází z ActiveRow::getSignature, kde se volá implode pole primárních klíčů. Nevím, jestli je chyba na mojí straně nebo jestli jde jen o bug :)

Díky za odpovědi
(Používám poslední verzi 2.0.11)

hrach
Člen | 1836
+
0
-

hm to bude jasna chyba, nicmene, nechtel bys zauvazovat o nejakem jinem navrhu? pk ze tri sloupcu vcetne datetimu mi vcelku smrdi.

kajda
Člen | 7
+
0
-

hrach napsal(a):

hm to bude jasna chyba, nicmene, nechtel bys zauvazovat o nejakem jinem navrhu? pk ze tri sloupcu vcetne datetimu mi vcelku smrdi.

Díky za odpověď :)
Měl jsem takhle navrženou objednávku, kde byl právě pk složen z ID zákazníka, ID položky jídelního lístku a dne, na který je objednána. Jenže nakonec jsem dospěl stejně k závěru, že tam bude potřeba ID objednávky, jinak by byla jiná část aplikace docela krkolomná. Takže tím se můj problém řeší.
Spíš jsem na to chtěl jen upozornit, protože nevím, jestli by k tomu nedošlo, kdyby někdo použil jako PK i samotné datum.