Jak editovat dokumentaci addonů?

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Honza Kuchař
Člen | 1662
+
0
-

Ahoj! Nemůžu na githubu nikde najít, kde je uložená dokumentace addonů. Prosím, můžete mě někdo nasměrovat? Díky!

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@Honza Kuchař: Hádám, že to teď nejde vůbec nijak. Addony se migrují na nový portál aktuálně běžící na http://nette.merxes.cz/addons/www/, takže jestli to chceš někde spravovat tak tam. Dneska ráno jsem tam naimportoval všechny existující addony ze staré verze, teď to musím ještě celé ručně projít a doplnit meta informace.

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

@Honza Kuchař: Konkrétně tvoje addony http://nette.merxes.cz/…honza-kuchar, nicméně dokud k tomu nebudou meta informace s verzemi, tak s tím stejně nic neuděláš.

2bfree
Člen | 248
+
0
-

Na odkazovanou stránku se mi nevimproč nedaří přihlásit stejným jménem a heslem jako sem. Jaký je úděl stránky addons2.nette.org?

Jan Tvrdík
Nette guru | 2595
+
0
-

2bfree wrote: Na odkazovanou stránku se mi nevimproč nedaří přihlásit stejným jménem a heslem jako sem.

Protože jsi nepřihlásil ani jednou v období od 1. 10. 2012 do minulé neděle a máš nějaké addony na současném addon webu, takže při konverzi současných addonů bylo potřeba založit tvůj účet kvůli cizím klíčům. O víkendu se to pokusím dořešit a budu pravděpodobně posílat plošný informační mail všem autorům addonů.

Jaký je úděl stránky addons2.nette.org?

To jsem taky úplně nepochopil, v podstatě je už na nic. David akorát zkoušel jestli to rozběhne na nette.org hostingu.

2bfree
Člen | 248
+
0
-

OK, tak je nechám zatím na addons2.nette.org a až přijde mail, tak je přeházím ;)

Jan Tvrdík napsal(a):

2bfree wrote: Na odkazovanou stránku se mi nevimproč nedaří přihlásit stejným jménem a heslem jako sem.

Protože jsi nepřihlásil ani jednou v období od 1. 10. 2012 do minulé neděle a máš nějaké addony na současném addon webu, takže při konverzi současných addonů bylo potřeba založit tvůj účet kvůli cizím klíčům. O víkendu se to pokusím dořešit a budu pravděpodobně posílat plošný informační mail všem autorům addonů.

Jaký je úděl stránky addons2.nette.org?

To jsem taky úplně nepochopil, v podstatě je už na nic. David akorát zkoušel jestli to rozběhne na nette.org hostingu.