Nový návod na vytvoření blogu

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Draffix
Člen | 146
+
0
-

Zdravím, dneska sem se krapet nudil a tak jsem vytvořit návod na tvorbu blogu pro začátečníky. Vím, že už to zde na planette existuje (taky jsem z toho vycházel), nicméně je krapet zastaralý a využívá dibi, které nemusí být pro začátečníka zrovna nejlepší databázová vrstva. Nevím kam to mám napsat a omlouvám se za případný offtopic. Nicméně bych to třeba rád dal na planette, ale nevím jak to tam vložit či komu to mám poslat aby to tam hodil. Návod je zde a případně uvítám kritiku, pokud bych tam měl něco špatně či nesrozumitelně.

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Víš, že jsme napsali nový quickstart? :) To tvé jsem prolétl velice narychlo a jediné na čem jsem se pozastavil byly rozhozené ukázky kódu někde na začátku.

Draffix
Člen | 146
+
0
-

Hm, tak teď jsi mě dostal, toho jsem si nevšiml :-) tak co teď, bude se obdobný QS „přepisovat“ do češtiny nebo zůstane u stejného projektu – úkolníček? Já jen jestli je teda ještě vhodné ten můj článek hodit na planette (přece jen si někteří raději přečtou návod v češtině než v angličtině) nebo si ho mám nechat jako proprietární řešení

lukaha
Člen | 2
+
0
-

Vas navod je pekny, ac je dosti podobny novemu Quickstartu v anglickem jazyce. Ale ve Vasi verzi je kompletni model narozdil od Quickstartu (tam se vse haze do prezenteru :)). Jinak postradam osobne postradam jednoduchou administraci, ale to je jen muj nazor.

Filip Procházka napsal(a):

Víš, že jsme napsali nový quickstart? :) To tvé jsem prolétl velice narychlo a jediné na čem jsem se pozastavil byly rozhozené ukázky kódu někde na začátku.

Ted nevim, zda je lepsi cesky Quickstart (byt plny chyb a jeste zastaraly oproti verzi Githubu) nebo Quickstart v anglickem jazyce jsem si prosel a prijde mi pro zmenu neuplny (Mimochodem: Zkousel to nekdo zprovoznit dle toho quickstartu? Ja jsem zatim nebyl uspesny pri prihlasovani:))

Edit – uprava preklepu :)

Editoval lukaha (24. 6. 2013 15:35)

Filip Procházka
Moderator | 4668
+
0
-

Klidně si do https://blog.nette.org/ odkaz přidej :)

lukaha napsal(a):

Ale ve Vasi verzi je kompletni model narozdil od Quickstartu (tam se vse haze do prezeneteru :)).

V quickstartu je to tak účelně ;)

mardon
Člen | 59
+
0
-

to Draffix: moc děkuji konečně tutorial, který funguje a rozumím mu. Ještě by to chtělo doplnit o přidávání a editaci a autorizaci a autentifikaci.