Call to undefined method Nette\PhpGenerator\ClassType::addExtend()

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Původní diskuze je na anglickém fóru
Protože se mi anglicky baví špatně, tak bych to s dovolním pořešil tady a na anglické fórum dal až řešení.

@Majkl578: Jaký akcelerátor? Abych řekl pravdu, na server nemám jiná práva, než zapisovat do konkrétní složky s projektem a jestli tam nějaký akcelerátor je, tak já to ani nezjistil. Můžeš mě kopnout trochu víc, pls?

P.S. Jinak nastavení serveru by mělo být Nette kompatibilní

enumag
Člen | 2118
+
0
-

Když si rozklikneš Environment > Configuration options tak tam můžeš najít eAccelerator, který má pouze 688 bytů volné paměti.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Zkus ho vypnout – mělo by stačit v htaccessu:

php_flag eaccelerator.enable 0
Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Tak bohužel pouhé přidání daného řádku do .htaccessu mi celý web shodí:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

// P.S. Na localu mi to běhá i s těmi řádky v .htaccessu, tak začínám mít obavu, jestli to není něco nekalého v hostingu..

Editoval Šaman (6. 6. 2013 20:18)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

A co zkusit podporu hostingu, popř. změnit hosting?

Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Podporu budu muset zkusit, hosting není můj, ale klienta..

besanek
Člen | 128
+
0
-

Na Endoře také blbne a tam pomáhá
php_flag eaccelerator.optimizer 0

Editoval besanek (6. 6. 2013 20:54)

Šaman
Člen | 2635
+
0
-

Tak po jednání s podporou je eaccelerator vypnut a aplikace funguje.
Proč nefunguje vypnutí pomocí .htaccess jsem nezjistil, ale asi jsou tyto funkce zakázané.
Díky za pomoc, sám bych si toho akcelerátoru ani nevšiml.

Eda
Backer | 220
+
0
-

Naprosto stejný problém jsem řešil. Úplně stejně pomohlo vypnutí eAcceleratoru :-)

Už aby tu bylo PHP 5.5, kde bude defaultně (snad odladěná) Zend OPcache, která těmito problémy netrpí.