WpLatte 2.0 – Latte šablony vo WordPresse

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Cifro
Člen | 245
+
+1
-

Ahojte,
už nejakú dobu robim s WordPressom a veľmi som chcel mať v jeho šablonách použité Latte, tak som si ho tam integroval. Prečo, ako a kde sa to bude dať zohnať som spísal do článku na svojom blogu:

WordPress, Ghost and WpLatte 2.0 – The new templating engine for WordPress

Zrobil som v ňom promo Nette Frameworku :))

Toto je moja osobná verzia článku. Marketingovo (aj štylisticky) upravená verzia by mala isť neskôr aj do niektorých zahraničných online magazínov. Takže keď sa podarí tak Nette pôjde do sveta aj takouto cestou.

Editoval Cifro (22. 5. 2013 23:33)

craz
Člen | 34
+
0
-

vyzera to super, uz len vyskusat.

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Hej aj je to super. Dobre sa mi to používa. Uplne to zjednodušilo niekedy ‚přeplácané‘ wordpressové šablony. Napr. šablona single.php môže byť až takto jednoduchá:

{*
{extends @someotherlayout.php}
Dokonca šablona môže extendovať aj iný layout ako ten defaultný @layout.php
*}

{block content}

	{loop as $post}

		{includePart parts/post-content, $post->formatName}

		{includePart parts/pagination location => nav-below}

		{comments}

	{/loop}

To je komplet celý obsah single.php šablony. Nič viac, nič menej.

(Macro {includePart} je vytuningovaná verzia funkcie get_teplate_part())

Editoval Cifro (24. 5. 2013 3:33)

Cifro
Člen | 245
+
0
-

Ale pravdepodobne budem musieť zmeniť meno :/ Nette má obmedzenie iba na používanie názvu „Nette“ ale existuje aj http://wplatte.com a to nemá nič spoločné s týmto WpLatte.

Michal Vyšinský
Člen | 608
+
0
-

Moc pěkné, až někdy budu zase pracovat z WP tak určitě zkusím. :-) K tomu názvu: co třeba LattEngine ?

Matúš Matula
Člen | 256
+
0
-

Vyzera to super, vyskusal by som to :) Kedy to cca planujete pustit von?

Draffix
Člen | 146
+
0
-

Také bych se chtěl zeptat, jak je na tom vydání? Název od CherryBosse LattEngine se mi zamlouvá :-)