Přenesená aplikace nefunguje

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
dibalaj
Člen | 40
+
0
-

Ahoj!

Programoval jsem jednu aplikaci na Linuxu (konkrétně Kubuntu 13.04 64-bit), kde mi běžel klasicky Apache, PHP 5.4, MySQL … Vše jsem přenesl na server (CentOS 6.3 64-bit – na něm Apache, PHP 5.4, MySQL).

Po přenosu ale nic nefunguje. Nenačte se ani jeden presenter. Do aplikace jsem nijak nezasahoval, nic v ní neměnil. Napadlo mě pouze, že by se aplikaci chovala jinak na „možná rozdílné“ konfiguraci apache. Nenapadlo mě ale, jaká konfigurace prostředí by ovlivnila chování aplikace, konkrétně, že se nechtějí načíst presentery.

Poradíte mi někdo? Nebo alespoň nakopnutí správnou cestou?

Jenom pro upřesnění, presentery mám v adresáři /app/AdminModule/presenters → tam je adresářová struktura dle „mého rozdělení“ do modulů. Například tedy hlavní stránka administrace = DashboardPresenter je umístěn v /app/AdminModule/presenters/dashboard/page/admin/DashboardPresenter.php. Namespace používám klasicky namespace AdminModule;.

llsm
Člen | 121
+
0
-

Zkontroluj logy serveru, pokud je nemas povolene, zazadej spravce serveru. Pravdepodobne bude problem s nejakou direktivou .htaccess.

dibalaj
Člen | 40
+
0
-

llsm napsal(a):

Zkontroluj logy serveru, pokud je nemas povolene, zazadej spravce serveru. Pravdepodobne bude problem s nejakou direktivou .htaccess.

Ty jsem kontroloval, správce serveru jsem já, je to moje VPS.
V error_logu je pouze pár věcí ohledně SSL a self-signed certifikátu. Mod_rewrite funguje jak má.

Na straně serveru se zdá všechno OK. Spíše Nette nějak nenajde třídu presenteru. Cache je promazaná snad 100×. Už mě opravdu nic nenapadá :-(

dibalaj
Člen | 40
+
0
-

Tak jsem to vyřešil. V konfiguraci PHP byly vypnuté short-tags :-)