Opensource Forum pro Nette projekt

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Kurtas
Člen | 109
+
0
-

Ahoj,

potreboval bych pro svuj projekt pridat forum, rozhoduji se mezi nasazenim opensource produktu nebo vlastni implementaci (zadny addon nebo nette modul jsem nenasel) ale radeji bych dal rozvijel projekt nez forum. Proto bych se chtel zeptat jestli existuje nejaky opensource nette forum project, nebo jestli nekdo nema zkusenost s implementaci PHPBB (ci jiny opensource project) tak aby to umelo autologin uzivatele + automaticky pridelit prislusna prava (tzn user se logne do me sluzby a je zaroven prihlasen do PHPBB s prislusnymi pravy)

Za kazdy napad predem dekuji
Mira

wicked
Člen | 290
+
0
-

Já jsem našel fórum při menších úpravách bych řekl vystačující

Kurtas
Člen | 109
+
0
-

To je spis dobre pro diskuze pod clankem ne?

wicked
Člen | 290
+
0
-

No osobně ho budu komponovat do své aplikace ;)

Kurtas
Člen | 109
+
0
-

Tak kdybych resil diskuzi k clanku tak to taky nejspis pouziji, ale ja spis hledam plnohodnotne diskuzni forum. Vypada to ze nejjednusi bude si to napsat, cely den patram jak implementovat phpbb do svych stranek a nejsem z toho moudrej nechce se mi udrzovat user data zbytecne ve dvou uer tabulkach (moje user tabulka a phpbb_users). Cekal bych, ze pres nejake api muzu poslat user data ale to bych chtel asi moc ;)

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Vyhazuji, nesouvisí s Nette.