chyba v aktualizaci snippetů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
Miri
Člen | 117
+
0
-

Ahoj, už nevím co dělám špatně. Mam formulář v componentě a v něm dva pojmenované snipety. a k nim takovýto handly

public function handleRegionChange($id) {
        ...

        $this->invalidateControl('regionSnippet');
    }

    public function handleCategoryChange($id) {
        ...

        $this->invalidateControl('categorySnippet');
    }

Co se mi však stává je to, že jakmile se provede jeden handle, druhý se zaktualizuje taky na původní hodnotu a obráceně. Myslel jsem že invalidateControl(nazev) obnový právě ten snippet s názvem.
Nevíte kde dělám chybu?

Díky Míra

macejko1
Člen | 18
+
0
-

Napada ma, ci nemas nahodou nejak zle vytvorene snippety v sablone. Nejak spatne vnorene alebo nieco. Skus pripnut aj ukazku sablony.

Miri
Člen | 117
+
0
-
<fieldset>
    <legend>Kategorie:</legend>
    {snippet categorySnippet}
    <table n:formContainer="kategorie" n:inner-foreach="$formContainer->controls AS $name => $field">
        <tr>
            <th></th>
            <td>{input $name} {label $name /}</td>
        </tr>

    </table>
    {/snippet}
</fieldset>

<fieldset>
    <legend>Umístění:</legend>

    <table>
        <tr>
            <th>{label stat /}</th>
            <td>{input stat} <small>{$form[stat]->options[description]}</small></td>
        </tr>

        <tr>
            <th>{label kraj /}</th>
            <td>{snippet regionSnippet}{input kraj}<small>{$_form[kraj]->options[description]}</small> {/snippet}</td>
        </tr>
...

žádné další snippetu už v šabloně nemám.

petr.pavel
Člen | 535
+
0
-

Třeba ti ty handly neukládají svou hodnotu.
Takže když změníš region (kde se změna neuloží) a pak kategorii, tak se použije původní region.
Nejlíp, když si dočasně vypneš ajax a budeš to ladit bez něj.

Miri
Člen | 117
+
0
-

Když se kouknu do firebugu, tak vidím že se mi načítají oba snippety při jakémkoliv z obou požadavků. To je správně nebo špatně ? Stále pořádně nechápu to načítání komponenty.

Tabetha
Člen | 140
+
0
-

ked sa ti načítajú oba, tak by to malo znamenať, že v oboch došlo k nejakej zmene…

Miri
Člen | 117
+
0
-

V tom případě by to bylo celkem nepoužitelný… Zeptám se jinak, při provedení nějaké akce se celý komponent znovu načítá a spouští od construktu ?

EDIT: Ooo, nejradši bych se zabil. Nevšiml jsem si v presenteru celkového validovaní componenty. Vyřešeno

Editoval Miri (4. 5. 2013 23:56)