Kontextová reklama v admin části aplikace

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
bo
Člen | 16
+
0
-

Ahoj všichni, mám ve svém projektu problém, který se tam objevil teprve po asi půlročním fungování. Jakým způsobem je možné, že se mi do admin části dostala kontextová reklama? Ta, co se váže na jedno slovo, z něj udělá odkaz a po najetí myší na něj se objeví nějaká přblblá reklama. Lidi se tam přihlašujou hashovanými hesly. Jak je to vážné, co jsem udělal špatně a jak se toho dá zbavit?

Budu vděčný za jakoukoliv odpověď
Díky
Ondra

UPDATE: při čtení tohohle fóra a webu jsem zjistil, že problém je v mém Firefoxu! ani Opera, Epiphany ani Chrome tenhle problém nemají. By mě fakt nenapadlo… Víte někdo čím to je?

Editoval bo (28. 2. 2013 12:03)

Šaman
Člen | 2640
+
0
-

Jestli nemáš nějaký reklamní klikací doplněk k FF, tak to tipuji na hosting. Je ale divný, že to nedělá v ostatních prohlížečích.
Anebo jsi do frontendu nějakou reklamu přidával/povoloval? Pak to bude jen špatné nastavení té reklamy.

Rozhodně to ale nijak nesouvisí s Nette, takže budeš asi přesunut v lepším případě do sekce Různé, v horším do koše.

Editoval Šaman (28. 2. 2013 13:46)

ic
Člen | 430
+
0
-

Ke kontextové reklamě je třeba znát kontext. Pokud bych skutečně chtěl mít v admin části reklamy nebylo by to jednoduché udělat, protože vyhledávače se do admin části běžně nedostanou a tak neznají obsah stránky a neumí tedy na vybraná slova pověsit inzeráty. Takže tohle nutně musí jít skrz javascript u klienta. Pokud to dělá jen FF, tak je asi hacknutý. Například při instalaci nějakého software se tam přidalo nějaký addon, který vkládá inzerci.

Majkl578
Moderator | 1364
+
0
-

Vyhazuji pro nesouvislost s Nette. Podobné dotazy patří např. na Diskusi JakPsátWeb.

Editoval Majkl578 (1. 3. 2013 2:31)