spracovanie handle na pozadi + progres bar [info o spracovani]

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
duskohu
Člen | 778
+
0
-

Caute, Nam taku otazku, Posielam ajaxovo poziadavku na handle ten odosiela emaili, ked je ich vela tak to aj trosku trva, po odoslani invalidujem snippet a vypisem info pocte odoslanych.
Ako by sa dal urobit progres bar aby mi na zaklade poctu odoslanuch mailov (viem si zistit z db) zobrazovalo progres bar?

duskohu
Člen | 778
+
0
-

skusal som nieco taketo:
problem je v tom ze toto sa spusti len pred zacatim ajaxu a po dokonceni, takze proebezne to nezobrazuje, uvgazoval som ze progres bar by si mohol bolat nejaky handle ajaxom ktory by mu posielal stav, ale neviem ako sa pohnut dalej

$.nette.ext('action-send', {
    load: function () {
        var that = this;
        $('a[data-no-send-items-count]').off('click');
        $('a[data-no-send-items-count]').click(function(e){
            that.id = $(this).attr('id');
            e.preventDefault();
            var data = $(this).data('noSendItemsCount');
            if(data >0){
                var url = $(this).attr('href');
                $.nette.ajax({
                    url: url
                });
            }
        });
    },
    before: function(){
        this.progressBar();
    },
    complete: function(payload){
        if (typeof payload.mailerListCount !== 'undefined') {
            this.progressBar(payload.mailerListCount); // tu sa nachadza cilo v % na kolko je proces dokonceny
        }
    }
},{
    progressBar: function (mailerListCount = 0) {
    }
});

Editoval duskohu (23. 1. 2013 12:37)

Vojtěch Dobeš
Gold Partner | 1316
+
0
-
duskohu
Člen | 778
+
0
-

Hmm, Vedel by si ma nakopnut este dalej?

akadlec
Člen | 1326
+
0
-

Náhodou jsem to kdysi řešil taky u posílání mailů a vyřešil sem to tak že co mail to samostatný request a ty šly postupně ve frontě. Takže na začátku jsem si sestavil frontu IDček co se budou zpracovávat a pak jsem je po jednom procházel a posílal na server. Jakmile se ze serveru vrátila odpověď tak sem progress posunul o jednotku a volal dál.