AppForm a Renderer – zanoření více elementů u wrapperů

Upozornění: Tohle vlákno je hodně staré a informace nemusí být platné pro současné Nette.
lucass
Člen | 89
+
0
-

Pokud si budu chtít zformátovat nadpis groupy tak, abych v něm měl <div><h3>Nadpis groupy</h3></div>, nedá se toho nijak docílit.

Zkoušel jsem:

<?php
	$this->renderer->wrappers['group']['label'] = Html::el('div')->add(Html::el('h3'));
?>

Vrátí jen <div>Nadpis groupy</div>. Přes echo je to v pořádku.

<?php
	$this->renderer->wrappers['group']['label'] = Html::el('div')->create('h3');
?>

Vrátí jen <h3>Nadpis groupy</h3>, to samé přes echo.

Soudím tedy, že chybka bude někde v rendereru, který toto zanoření ignoruje. Potřebuji H3 obalit čtyřmi divy a udělat tomuto nadpisu kulaté rohy.

iqtq
Člen | 20
+
0
-

Mě osobně začal způsob „ručního“ přidávání X divů docela dost vadit, takže pokud by nevadilo čistě javascriptové řešení, tak na jquery je celkem pěkný plugin – http://malsup.com/jquery/corner/

Editoval iqtq (16. 2. 2009 13:23)

lucass
Člen | 89
+
0
-

Před pár měsíci jsem to zkoušel použít, ale dělalo to neplechu při obrázku na pozadí. Nějak to divně zmršilo… Ale pro tento případ by to možná šlo, zkusím. Díky.

Tak už vím, proč jsem to nepoužil: nemám totiž na tom formu žádné pozadí. Jen orámování. Tudíž je JS řešení nepoužitelné…

Editoval lucass (16. 2. 2009 13:49)

PetrP
Člen | 587
+
0
-

lucass napsal(a):

<?php
	$this->renderer->wrappers['group']['label'] = Html::el('div')->add(Html::el('h3'));
	$this->renderer->wrappers['group']['label'] = Html::el('div')->create('h3');
?>

Jestli na to dobře koukám tak pak label nebude v <legend> to není moc dobré ;/

Jinak jen JS řešení se dá použít tak někam do administrace, na front-end podle mě stále nepatří.